lek. med. Marzena Ciszkiewicz-Wawak

2,4
2,6
2,5
2,6

NIE POLECAM!!! Pani lekarz bardziej interesowało dlaczego się nie zaszczepiłem na koronawirusa niż moja dolegliwość. Chamskie odzywki i komentarze. Na pewno już tam nie wrócę.

Nigdy nie trafiłam na tak nieuprzejmego lekarza! Ta pani w ogóle nie wydawała się być zainteresowana problemem w wywiadzie. Wypytuje o inne zbędne rzeczy, typu przyczyna nieszczepienia się na Covid. Siedzi tam jakby była znudzona swoją pracą. Jest arogancka i odpowiada na zadawane pytania od niechcenia. Strach o cokolwiek zapytać. NIE polecam!!! Oby nigdy więcej nie trafić na taką osobę. Szkoda marnować czasu na wizycie u tej pani.

Szkoda marnować czasu na wizycie u tej pani.

Pani doktor bardziej zainteresowalo to dlaczego nie zaszczepilem sie przeciwko covid niz to z jakim problemem przychodze. Nie dostalem konkretnej odpowiedzi jak leczyc moj problem, pani doktor zaczela "filozofowac" i konkretnie nie odpowiedziala. Ja nie polecam.

Katastrofa! Nieuprzejma, zero kultury osobistej i niekompetentna. Zupełny brak zainteresowania pacjentem, przypisuje leki, które zamiast pomagać szkodzą i stosuje cały czas stary, ten sam schemat leczenia. Nie udziela żadnych uwag pacjentowi, odnosi się z brakiem szacunku i zachowuje tak, jakby w gabinecie była za karę. Stanowczo odradzam.

Tragedia! Leki nieskuteczne! Wyrzucone pieniądze! Strata czasu! Niewłaściwa diagnoza! Nie słucha co się mówi w wywiadzie! Zerowy kontakt! Błędy ortograficzne w pisemnej dokumentacji! Odradzam zupełnie niekompetentny lekarz! Nieskuteczna, nieprzyjazna, szkoda czasu nerwów pieniędzy i zachodu ogólnie lepiej poświęcić tą energię na szukanie innego lekarza!

Polecam, wyleczyła mojego 3m-cznego synka z trądziku baardzo zaawansowanego.Inna dr (pediatra, drogie wizyty)kazała odstawić pierś bo to alergia, na szczescie tknęło mnie by skonsultować z dermatologiem i trafiłam do Pani Wawak która przepisała robioną maść i po 2m-cach problem znikł.

Lekarz godny polecenia Lecze sie u pani doktor 3 lata wiekszosc wizyt panstwowa jesli cos wypadnoe niema problemu z wizyta nawet w niedziele.

Lekarz godny polecenia

Niestety - brak kompetencji i chęci pomocy. Jes mi przykro, ze na nią trafiłam. Została blizna i niesmak.

Posiada duże doświadczenie w leczeniu trądziku, polecam dla nastolatków

Posiada duże doświadczenie w leczeniu trądziku, polecam dla nastolatków

Polecam pani doktor przyjmuje także w Tarnobrzegu.

Polecam pani doktor przyjmuje także w Tarnobrzegu.