lek. dent. Marzena Dmowska-Zielińska

Pani doktor ma świetne podejście do dzieci. .Pełen profesjonalizm,a do tego bardzo miła i serdeczna atmosfera. Polecam wszystkim rodzicom, którzy szukają dobrego stomatologa dla swoich dzieci. Dzieci chętnie przychodzą na wizytę Bardzo przyjemne i bezbolesne leczenie. polecam tego lekarza z cala odpowiedzialnością.

Najlepszy specjalista w Opolu. Wcześniej leczyłem zęby u dr. Bystrego ale jego podejście do pacjenta mnie zraziło. 3-4 fotele i lata między pokojami jak poparzony nie mogąc się skupić. 2 lata temu odkryłem dr. Dmowską-Zielińską. Mam 2 małych dzieci 7 lat i 4 lata i one ją uwielbiają. Świetny fachowiec. Rozsądna cena zabiegów. Godna polecenia.

Skuszona pozytywnymi opiniami przeczytanymi w internecie postanowiłam wybrać się na wizytę. Pani doktor rzeczywiście jest przemiłą osobą, do tego zawsze uśmiechniętą, co niewątpliwie jest bardzo dużym plusem. Moje zabiegi przeprowadzone zostały bezboleśnie i po wizycie byłam naprawdę zadowolona. Tym większy był mój szok, kiedy po około miesiącu udałam się do innego dentysty i okazało się, że moja dolna szóstka jest do natychmiastowego leczenia, a zmiany bardzo dobrze były widoczne na zdjęciu (które pani doktor również widziała, ale twierdziła, że ząb jest tylko do obserwacji). Ponadto okazało się, że mam jeszcze wiele innych drobnych ubytków do leczenia, a jeden ząb którego robiła Pani doktor musiał być poprawiany. Nie wiem dlaczego zbyto mnie w ten sposób i odesłano z niezaleczonymi zębami. Ja osobiście nie polecam.

Uslugi na wysokim poziomie. Przy każdej wizycie ciepło i uśmiech działa na pacjenta jak znieczulenie. Cudowna i profesjonalna w każdym calu. Polecam gorąco.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Opole"?

Stomatologia Porębowie
Wileńska 2