dr n. med. Marzena Dominiak

Chirurg stomatolog

2,2

Najlepszy fachowiec, pani Profesor wkłada serce w to co robi, jest kompetentna, rzetelna, skuteczna, zawsze wszystko na czas!

Rzetelność, kompleksowość, kultura i przede wszystkim - co najważniejsze w przypadku stomatologia - brak bólu! Serdecznie polecam. :)

Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu pani profesor, z którym nie spotkałam się wcześniej w żadnym gabinecie - przede wszystkim pani doktor ze mną rozmawiała, co się rzadko zdarza - tzn. mówiła mi co robi, jaki jest dalszy przebieg leczenia, rokowania, alternatywy - jestem pod wrażeniem i wszystkim będę polecała duo-med. Akurat ja miałam ogromny problem z ósemkami nieszczęsnymi i bez chirurgicznego usunięcia nie obeszło się - wszystko w jednym miejscu, nikt mnie nie odsyłał w 5 miejsc we Wrocławiu, tylko zostałam obsłużona w jednym gabinecie z pełnym zakresie - ogromny plus, a czas trwania leczenia - szybki, również kwestia oczekiwania na wizytę ;)

Absolutnie odradzam ten gabinet! Radzę omijać go szerokim łukiem. U Pani prof. Dominiak na Słubickiej leczyłam się rok, ceny i owszem były wygórowane, ale jakość usług w miarę ok. Natomiast na Innowrocławskiej to jakiś "koszmar", kompletne nie liczenie się z czasem pacjenta. Wiecznie spóźniona Pani Marzena w dodatku nigdy nie przepraszająca za to, że nie jest się przyjmowanym w terminie. TO JA SIĘ PYTAM PO CO SIĘ PACJENTOWI USTALA TERMIN NA KOMPUTERZE/KARTECZCE? DO OZDOBY? ostatecznie przeniosłam leczenie do innego gabinetu i powiem szczerze zaoszczędziłam na tym interesie trzykrotnie! a jakość ta sama, może i lepsza!!!! nie polecam ludziom ceniącym: punktualność, finanse i obycie z pacjentem!!!

Ten gabinet to idealne miejsce, aby zmarnować TWÓJ CENNY CZAS I SPORE PIENIĄDZE- DODAM NIEPOTRZEBNIE WYDANE! BO GDZIE INDZIEJ ZROBIĄ CI TEN SAM ZABIEG/LUB INNĄ CZYNNOŚĆ STOMATOLOGICZNĄ W CENIE O POŁOWĘ TAŃSZĄ!!!! SZKODA SŁÓW I NIGDY NIE JEST SIĘ PRZYJMOWANYM W TERMINIE NIGDY POWTARZAM NIGDY CIĄGŁE SPÓŹNIENIA PANI DR ETC

Zdecydowanie odradzam leczenie stomatologiczne u taj Pani dr!!! ceny to jakiś kosmos.... a nie idą niestety w parze z jakością, radzę poszukać tańszego punktu stomatologicznego, których pełno we Wrocławiu!!!!!!!/ Katarzyna

bardzo drogo pacjent traktowany jak w przychodni

bardzo drogo pacjent traktowany jak w przychodni

bardzo nie uprzejma kobieta, niekompetencją razi,

bardzo nie uprzejma kobieta, niekompetencją razi,

Niedobra diagnoza jak sie pozniej okazalo.

Niedobra diagnoza jak sie pozniej okazalo.

Strasznie drogo, niepotrzebne zabiegi, zepsuty imlant, i inne nieprzyjemne.

Strasznie drogo, niepotrzebne zabiegi, zepsuty imlant, i inne nieprzyjemne.