Marzena Górska

Psycholog

2,5

Odradzam wizytę u tej Pani, nie zdiagnozowała u mnie choroby, stwierdziła że nic mi nie jest. Podczas rozomwy czułam skrępowanie, Pani nie wychodziła z inicjatywą, nic nie tlumaczyła, gdy ja skończyłam wypowiedź często były momenty milczenia z jej strony, czułam skrępowanie. Do lekarza musiałam się udać prywatnie, który od razu stwierdził u mnie chorobę i podjął właściwe leczenie.

Ta Pani jest tragiczna sama z soba nie potrafi dac sobie rady TRAGEDIA przy takiej aparycji nikt prywatnie do niej nie pojdzie o porade Tragedia

Na spotka czułam nie okropnie pani psycholog nie wychodziła z inicjatywa na rozmowę po prostu tragedia odradzam widżety

Witam z całego serca odradzam wizyty u tej pani po tym jak mnie dzisiaj potraktowała w gabinecie postanowiłam iść do psychologa prywatnie. Odradzam!!!

Ona jest po prostu BOSKA ! Zdecydowanie polecam ! :D

Ona jest po prostu BOSKA ! Zdecydowanie polecam ! :D

Bardzo dobra Pani psycholog, polecam każdemu. Miła,sympatyczna, mimo,że chodzę do niej w ramach NFZ nie czuję się żebym była traktowana gorzej, choć nie mam porównania jak jest na wizycie prywatnej. Nigdy nie proponowała ani nie dała do zrozumienia mi żebym przyszła prywatnie, choć ja sama pytałam o taką wizytę. Mnie osobiście bardzo pomogła i pomaga nadal.