lekarz Marzena Grzybowska

Neurolog

Lekarz, który słucha pacjenta, pełen profesjonalizm. Pani doktor = wspaniały Człowiek

Lekarz, który słucha pacjenta, pełen profesjonalizm.
Pani doktor = wspaniały Człowiek

Wspaniała polecam każdemu kto ma problemy mi uratowała ZYCIE! Naprawdę godna polecenia badania wykonuje nie oszczędza na diagnozie jak inni aby zbyć i kasę skasować z Funduszu.

takich lekarzy jak dr. grzybowska szukac ze swieczka.lekarz z prawdziwego zdarzenia.

Bardzo dobry lekarz ,miła ,uprzejma kompetentna, polecam

Bardzo dobry lekarz ,miła ,uprzejma kompetentna, polecam

BARDZO MIŁA I SYMPATYCZNA PANI DOKTOR ZNA SIĘ NA SWOJEJ PRACY ORAZ POTRAFI DORADZIĆ CHOREMU I RÓWNIEŻ BLISKIM Z RODZINY JAK OPIEKOWAĆ SIĘ CHORYM A RÓWNIEŻ JAK ŻYĆ Z DANĄ CHOROBĄ CIEPŁA MIŁA SERDECZNA I ZAWSZE GOTOWA SŁUŻYĆ RADĄ SKŁADAM WIELKIE PODZIĘKOWANIE ZA OPIEKĘ W CHOROBIE MOJEJ MAMY NAPRAWDĘ MA WIELKIE SERCE PRAWDZIWY LEKARZ Z POWOŁANIEM POLECAM JĄ JAK NAJBARDZIEJ

Tak zwyczajnie tak po prostu kompetentna i wspaniala Pani doktor.Pacjent nie jest dla niej "złem koniecznym" jest zarowno wspanialym neurologiem jak i poniekad psychologiem :):):.Polecam, polecam, polecam

Niespotkana charyzma, doskonały specjalista i fantastyczny czlowiek, konkretna, wzbudzajaca zaufanie,

SUPER SPECJALISTA-DIAGNOZA NA 10.BARDZO DOCIEKLIWA PRZY ROZPOZNANIU SCHORZENIA

SUPER SPECJALISTA-DIAGNOZA NA 10.BARDZO DOCIEKLIWA PRZY ROZPOZNANIU SCHORZENIA