mgr Marzena Janikmgr Marzena Janik - zdjęcie profilowe

mgr Marzena Janik

Neurologopeda, Logopeda

Jestem doświadczonym specjalistą logopedii, neurologopedii oraz certyfikowanym terapeutą metody Tomatisa.
Pracuję z niemowlętami , dziećmi ,młodzieżą i dorosłymi.
Zapraszam na ...

Pracuję z niemowlętami , dziećmi ,młodzieżą i dorosłymi.
Zapraszam na stronę :www.logopediareggio.com oraz do
gabinetu w Mikołowie do którego łatwo dojechać z miast: Katowice,Tychy, Łaziska, Żory,Zabrze,Gliwice .Zapraszam do gabinetu,chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Pani Marzena Janik w krótkim czasie pomogła mojemu dziecku pozbyć się seplenienia, które było już długo utrwalane, inni nie mogli sobie z tym poradzić i sama myślałam, że już tak zostanie. Pani Marzena Janik jest w mojej ocenie świetnym, niestandardowym fachowcem, a przy tym bardzo miłą i ciepłą osobą. Dziecko ją uwielbia i nie chciało kończyć terapii :-) Pani doktor, bardzo dziękujemy!

Poznaliśmy Panią Marzenę w Ośrodku wczesnej interwencji, tam tez zorientowaliśmy się ze nas synek ma prawie plaska główkę i po 1,5 roku rehabilitacji i specjalnym masażu ma śliczna główkę i właśnie skończyliśmy ciesze się ze trafiliśmy na dobrego specjalistę i przemiła osobę, super podejście do dzieci i oddanie temu co się robi serdecznie pozdrawiam i polecam Ewa K

Pani Marzena to bardzo ciepła i cierpliwa osoba. Ponad to bardzo łatwo nawiązuje kontakt z dzieckiem. Za każdym razem gdy się u niej zjawiamy z jakimś problemem staje na wysokości zadania i bardzo szybko go rozwiązuje. :)

Bardzo dobry specjalista, cudowne podejście do dzieci...córka z przyjemnością chodziła na zajęcia, które zawsze były ciekawe i urozmaicone. Polecam

Jestem zadziwiona opinią, że Pani Janik podjęła się zajęć z dzieckiem mającym 2,5 lat. Przyszłam do niej z takim samym problemem - dziecko niemówiące, mające ponad 2 lata i Pani Janik stwierdziła, że "nie chce go widzieć", a mnie poradziła, by nic z dzieckiem nic nie robić! Może ma takie podejście do pacjentów z kasy chorych w OWI w Mikołowie. Możliwe, że podczas wizyt prywatnych wie więcej, zna np. metodę Cieszyńskiej, czego mojemu dziecku nie zaproponowała. W przeciągu roku byłam u niej 3 razy, na własną prośbę (w tym czasie chodziłam z synem do pedagoga w OWI w Mikołowie) i za każdym razem Pani Janik uznała, że terapia logopedyczna nie jest potrzebna, mimo że zalecił ją neurolog z tego samego OWI
ZDECYDOWANIE NIE POLECAM, NIE POMOGŁA MI W ŻADEN SPOSÓB, A TYLKO STRACIŁAM CZAS. PANI JANIK WYBIERA SOBIE CHYBA PACJENTÓW, KTÓRZY BARDZIEJ JEJ SIĘ PODOBAJĄ I KTÓRZY NIE BĘDĄ JEJ SPRAWIAĆ WIELU PROBLEMÓW. GDYBYM NIE POSZŁA DO KOGOŚ INNEGO DZIECKO PEWNIE NIE MÓWIŁOBY DO TEJ PORY.

Bardzo dobry specjalista. Mój syn miał 2,5 roku jak zaczął chodzic na terapię raz w tygodni do pani Marzeny, nie mówił prawie nic - maksymalnie 5 słówek jednosylabowych. Po dwóch miesiącach już mówił zdaniami a po pół roku już mówił wszystko zdaniami złożonymi. Dodatkowo pracowałam z nim w domu z książeczkami prof Jagody Cieszyńskiej. Efekt rewelacyjny. Pozdrawiam

Pozdrawiam

Świetny fachowiec i wspaniała osoba. Ciepła, uśmiechnięta, moje córki bardzo chętnie do niej chodziły.Polecam z całego serca!

Pani Marzena Janik jest perfekcyjna w tym co robi. Oprócz niewątpliwego profesjonalizmu ma to "coś" co powoduje,że moja córka z radością chodziła na zajęcia. Niezwykle ciepła osoba, miła i zawsze usmiechnięta. Anioł?

pani Marzena ma świetne podejście do terapii, z mojej wady wyleczyła mnie w krótszym okresie czasu niż sama się tego spodziewałam

zdecydowanie polecam, pełen profesjonalizm i świetne podejście, nie tylko do dzieci.