Marzena Janik

Neurologopeda, Logopeda

Poznaliśmy Panią Marzenę w Ośrodku wczesnej interwencji, tam tez zorientowaliśmy się ze nas synek ma prawie plaska główkę i po 1,5 roku rehabilitacji i specjalnym masażu ma śliczna główkę i właśnie skończyliśmy ciesze się ze trafiliśmy na dobrego specjalistę i przemiła osobę, super podejście do dzieci i oddanie temu co się robi serdecznie pozdrawiam i polecam Ewa K

Pani Marzena to bardzo ciepła i cierpliwa osoba. Ponad to bardzo łatwo nawiązuje kontakt z dzieckiem. Za każdym razem gdy się u niej zjawiamy z jakimś problemem staje na wysokości zadania i bardzo szybko go rozwiązuje. :)

Bardzo dobry specjalista, cudowne podejście do dzieci...córka z przyjemnością chodziła na zajęcia, które zawsze były ciekawe i urozmaicone. Polecam

Jestem zadziwiona opinią, że Pani Janik podjęła się zajęć z dzieckiem mającym 2,5 lat. Przyszłam do niej z takim samym problemem - dziecko niemówiące, mające ponad 2 lata i Pani Janik stwierdziła, że "nie chce go widzieć", a mnie poradziła, by nic z dzieckiem nic nie robić! Może ma takie podejście do pacjentów z kasy chorych w OWI w Mikołowie. Możliwe, że podczas wizyt prywatnych wie więcej, zna np. metodę Cieszyńskiej, czego mojemu dziecku nie zaproponowała. W przeciągu roku byłam u niej 3 razy, na własną prośbę (w tym czasie chodziłam z synem do pedagoga w OWI w Mikołowie) i za każdym razem Pani Janik uznała, że terapia logopedyczna nie jest potrzebna, mimo że zalecił ją neurolog z tego samego OWI
ZDECYDOWANIE NIE POLECAM, NIE POMOGŁA MI W ŻADEN SPOSÓB, A TYLKO STRACIŁAM CZAS. PANI JANIK WYBIERA SOBIE CHYBA PACJENTÓW, KTÓRZY BARDZIEJ JEJ SIĘ PODOBAJĄ I KTÓRZY NIE BĘDĄ JEJ SPRAWIAĆ WIELU PROBLEMÓW. GDYBYM NIE POSZŁA DO KOGOŚ INNEGO DZIECKO PEWNIE NIE MÓWIŁOBY DO TEJ PORY.

Bardzo dobry specjalista. Mój syn miał 2,5 roku jak zaczął chodzic na terapię raz w tygodni do pani Marzeny, nie mówił prawie nic - maksymalnie 5 słówek jednosylabowych. Po dwóch miesiącach już mówił zdaniami a po pół roku już mówił wszystko zdaniami złożonymi. Dodatkowo pracowałam z nim w domu z książeczkami prof Jagody Cieszyńskiej. Efekt rewelacyjny. Pozdrawiam

Pozdrawiam

Wciąż poszukujesz "Neurologopeda Mikołów"?

SYGMUS

40-708 Katowice
KATOWICKIE CENTRUM PSYCHOLOGICZNE SALVATE
ul. Wojewódzka 26a/3
40-008 Katowice
Mabea logopeda i psycholog wizyty domowe
Ostrogórska 27a
Sosnowiec
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICINA, DIAGNOSTICA & QUALITAS - QMEDIC Oddział Leczenia Jednego Dnia
Żeromskiego 2
41-300 Dąbrowa Górnicza