dr n. med. Marzena Komraus

Wspaniała lekarka. Od lat chodzimy do niej z dziećmi. Bardzo rzadko przepisuje nam antybiotyki, zawsze możemy do niej zadzwonić i rozwiać swoje obawy. Dzięki niej czujemy, że nasze dzieci są pod dobrą opieką.

Nie polecam. Lekarz w 100% nakierowany na szczepionki i antybiotyki jako jedyne słuszne rozwiązania. Matkom karmiącym zaleca leki, które głupia wikipedia wskazuje jako nie zalecane.

Nie polecam.

Miły i serdeczny człowiek, a przy tym profesjonalistka o szerokich horyzontach medycznych, patrząca na małego pacjenta z empatią i całościowo analizujaca sytuację zdrowotną. Bez kolejek wchodzisz na umówiona godzinę, pełna dbałość o higienę i nie zarażanie się wzajemne (maseczki), piękny wystrój gabinetu, opis wizyty z zaleceniami dostajesz na maila, możesz dzwonić w trakcie leczenia po dodatkowe porady, co 3 dni smsem opisujesz stan dziecka i dostajesz info zwrotne. Po prostu zachód i cywilizacja! To co powinno być normą a nie jest. Jeśli ktoś ceni wysokie kompetencje, podejście nowoczesne, naukowe i ...

To co powinno być normą a nie jest. Jeśli ktoś ceni wysokie kompetencje, podejście nowoczesne, naukowe i do tego wysoką kulturę osobistą oraz najwyższą kulturę organizacyjną będzie bardzo zadowolony.

Pani Doktor to prawdziwa profesjonalistka, skierowana przede wszystkim na człowieka. Potrafi wysłuchać pacjenta i trafnie zdiagnozować. Zawsze uprzejma. Nie spieszy się na wizycie. Gorąco polecam

Najlepsza Pani Doktor pod słońcem jaką znamy!Polecamy wszystkim Rodzicom! Pierwszy raz trafiliśmy z naszym starszym Synkiem do Pani Doktor z przewlekłą biegunką trwającą mc!Nikt z lekarzy w przychodni rejonowej nie umiał nam pomóc!Jedynie Pani Dr Komraus od razu postawiła syna na nogi, od razu trafiona diagnoza, dobrze dobrane leczenie,a wszystko po szczególowo przeprowadzonym wywiadzie. Zawsze uśmiechnięta,miła,cudowne podejście do dzieci,empatyczna, kompetentna,rzetelna z ogromną wiedzą i doświadczeniem! Z młodszym Synem byliśmy w Sylwestra, od mca nawracające infekcje z wysoką temp!Dziecko po 24h zdrowe☺ Lekarz Z POWOŁANIA!JAKICH MAŁO! POLECAMY z całego serca!

Najlepsza Pani Doktor pod słońcem jaką znamy!Polecamy wszystkim Rodzicom!
Lekarz Z POWOŁANIA!JAKICH MAŁO!
POLECAMY z całego serca!

Pani doktor poświęca nam swój czas niezależnie o której godzinie zadzwonię z problemem, nawet jeśli to święto lub ma rodzinne spotkanie. Wizyta trwa bardzo długo, Pani dr tłumaczy objawy i leczenie i przede wszystkim to czego mogę się spodziewać w najbliższych dniach. Leki zawsze trafione. Patrzy na córkę holistycznie i nawet nauczyła nas przy okazji pielęgnacji skory i diety, doskonale poradziła w sprawie szczepionek i problemów wychowawczych. Bardzo polecam. Przy tym mimo zmęczenia lub nieraz późnej pory jest niewiarygodnie uprzejma))

Pani dr Komraus zawsze stawiała nam trafne diagnozy. Zdarzało się, że byliśmy u lekarza rodzinnego, a i tak ostatecznie lądowaliśmy u Pani Doktor. Po wizycie u niej już zawsze było dobrze. Poświęca naszemu dziecku i nam dużo uwagi, a co najważniejsze zawsze możemy do niej zadzwonić jeśli coś nas niepokoi. Cena wizyty jest podobna jak u innych pediatrów.

A ja bardzo polecam!!!Kompetentna i wspaniała lekarka, która nas nigdy nie zawiodła i zawsze możemy na nią liczyć!!!!

Poszlismy z polecenia znajomych, ogolnie bardzo zle wrazenie. Nie polecam . Nic nie pomogla. Skasowala jak z zboze.