Marzena Kozera-Maślanka

Pani doktor na pierwszej wizycie okazała się fantastycznym lekarzem, przepisała co trzeba dokładnie zbadała i byłoby wszystko super gdyby nie kilka szczegółów, a mianowicie: antybiotyk okazał się nieskuteczny, natomiast płyn do płukania gardła posiadał w swoim składzie alergen, o którym pani doktor była poinformowana więc pieniądze straciłem i nic z tego nie przyszło. Poszedłem więc ponownie żeby się zarejestrować, gdyż źle się czułem, ale z uwagi na okres gdzie jest pełno pacjentów, a lekarze mają komplet, poszedłem zapytać się do gabinetu czy zostanę przyjęty tylko po to żeby zmieniono lek na skuteczniejszy. Wszedłem razem z inną pacjentką no i na moje nieszczęście drzwi pozostały otwarte, a pani doktor po moim pytaniu naskoczyła na mnie, że nie przyjmie mnie bo ma nowy system, na którym się nie zna i czasu jej to dużo zabiera, mam się rejestrować na inny dzień co wcześniej się dowiedziałem że w przyszłym tygodniu ma również komplet więc i tak nic by z tego nie wyszło, ale nie zostałem dopuszczony wogóle do głosu. Ogólnie tak się na mnie wydzierała, że inni pacjenci wszystko słyszeli a ja poczułem się jak trendowaty. No cóż być może takie życie rozumiem, że lekarz też człowiek, i odpoczywać kiedyś musi, ze może ktoś mieć zły dzień, ale wystarczyło by kulturalnie odpowiedzieć, że nie da rady a nie jak wspominałem wydzierać się. Odpuszczam kolejne wizyty u pani doktor gdyż nie zamierzam się więcej stresować i jest mi przykro z takiego zachowania lekarki z takimi pozytywnymi opiniami.

Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak miłym Lekarzem. Przemiła osoba, która traktuje pacjenta jak człowiek człowieka. REWELACJA

bardzo polecam Panią doktor, bardzo dokładnie słucha pacjenta, jest bardzo szczegółowa i konkretna. Miła i uśmiechnięta

Bardzo mila, sympatyczna, kompetentna, a co najlepsze, nie przepisuje antybiotykow w pierwszej kolejnosci, jak zwykli czynic niektorzy lekarze.

Bardzo mila, sympatyczna, kompetentna, a co najlepsze, nie przepisuje
antybiotykow w pierwszej kolejnosci, jak zwykli czynic niektorzy lekarze.

Zdecydowanie polecam Panią doktor. Nie idzie na łatwiznę i od razu lek a proponuje zawsze wcześniej inne rozwiązania. Które jeśli nie pomagają wówczas stosuje farmakologie. ZDECYDOWANIE TAK

Bardzo dobry lekarz i świetne podejście po pacjenta. Zdecydowanie polecam!

Bardzo dobry lekarz i świetne podejście po pacjenta. Zdecydowanie polecam!

Zdecydowanie polecam. Bardzo życzliwa, kompetentna Pani Doktor.

Zdecydowanie polecam. Bardzo życzliwa, kompetentna Pani Doktor.

Zdecydowanie polecam panią doktor. Postawiła bezbłędną diagnozę i skierowała natychmiast do najbliższego szpitala. Ponadto pani doktor jest bardzo życzliwa, uśmiechnięta i bardzo żywiołowa. Jeśli internista, to tylko taki.

Świetna pani doktor. Prawidłowo rozpoznała moją chorobę. Bardzo polecam!

Świetna pani doktor. Prawidłowo rozpoznała moją chorobę. Bardzo polecam!

świetny fachowiec, kompetentna, miła, służy pomocną dłonią

świetny fachowiec, kompetentna, miła, służy pomocną dłonią