Dodaj opinię Umów wizytę

Lek.stom. Marzena Kupis ukończyła studia w1997 r. Od początku związana ze stomatologią estetyczną. Praca to dla niej połączenie wiedzy, doświadczenia i pasji. Jej celem zapewnienie pacjentom pięknego i zdrowego uśmiechu. Specjalizuje się w licówkach porcelanowych i pelnoceramicznych rekonstrukcjach.

17.02.2017

Wszystkie opinie są jak najbardziej prawdziwe. Na Pani Doktor można polegać i zawsze dobrze traktuje pacjenta. Pozytywne wrażnie i mogę polecić

Ewa

03.06.2016

Moje korony na jedynkach to prawdziwe cudo !!!! Wreszcie mogę się uśmiechać. Pani Doktor pomogła mi odzyskać wiarę w siebie i cieszyć się pięknym uśmiechem :). Poleciła mi ją znajoma, a ja będę ją polecać wszystkim, bo jest fantastyczna. Miła, cierpliwa, uważnie słuchająca pacjenta, tłumacząca dokładnie cały proces leczenia i nie żałująca czasu na perfekcyjne wykonie pracy !!! Poza tym sama klinika i atmosfera absolutnie bez zarzutu. Gorąco polecam :)

02.06.2016

W 100% polecam Panią Doktor. Cierpliwa, uprzejma, dokładnie wytłumaczy wszystko. Podejście Pani Doktor do pacjenta - perfekcyjne!!!! Leczę zęby u Pani Doktor już kilka lat i jest to najlepszy stomatolog jakiego kiedykolwiek spotkałam. Serdecznie wszystkim polecam Panią Doktor.

17.05.2012

Bardzo polecam , niezwykle dokładna i precyzyjna, ja robiłam dość drogą pracę , bo licówki porcelanowe i uważam ,że zostały wykonane doskonale.

Bardzo polecam ,

10.05.2012

Profesjonalna, uprzejma, z niezwykłą uważnością na potrzeby pacjenta!

Profesjonalna, uprzejma, z niezwykłą uważnością na potrzeby pacjenta!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Protetyk Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134