dr n. med. Marzena Maciejewska-Jeske

3,4
3,4

bardzo dobrze poprowadziła moją ciążę! Klaudyna

bardzo dobrze poprowadziła moją ciążę! Klaudyna

Jedynie co mi się nie podoba to ten ciągły pośpiech i troszkę wysoka cena wizyty.

A ja polecam i mam do p. Doktor zaufanie. Nie zgadzam się z opinią, że jest oschła, jest po prostu konkretna. Byłam u niej już kilka razy i nigdy nie spotkałam się ze złym traktowaniem z jej strony. Jak trzeba to wytłumaczy, uspokoi.

Słyszałam dużo dobrego o tej lekarce ale się zawiodłam. Nie rozpoznała u mnie zakażenia wirusowego i leczyła mnie lekami na zakażenie bakteryjne. Jak zauważyła swój błąd zapisała mi tak silny lek, że prawie skończyłam na ostrym dyżurze. Kuracja u tej lekarki skończyła się nie tylko namnożeniem zmian wirusowych ale powstaniem również 'grzyba' na skutek braku odporności wywołanych antybiotykami na zakażenie bakteryjne. Straciłam kupę pieniędzy, mnóstwo czasu (opóźnienia min. godzinne to standard) i wyszłam w gorszym stanie zdrowia niż przyszłam. Następnie zgłosiłam się do NFZ i tam zostałam kompeksowo wyleczona z moich dolegliwości.

witam, pani doktor wzorowo prowadziła moją ciążę, jestem bardzo zadowolona z kompleksowej opieki i czasu, który mi poświęciła. Byłam nawet u niej na oddziale na kompleksowych badaniach.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Poznań"?

Sławomir Meller

Centrum Zdrowia Kobiety