lekarz Marzena Majewska-Katarzyńska

Lekarz godny polecenia. Cierpliwa i służy pomocą nawet po godzinach pracy. Kontakt telefoniczny bardzo pomocny w awaryjnych sytuacjach. Leczyła nasze starsze dziecko obecnie juz dorosle, ktore wspomina ją mile. Teraz prowadzi nasze drugie małe 4 letnie dziecko i rowniez pełna kompetencja. Polecam na 6+.

Zawsze uśmiechnięta z sercem na dłoni służy pomocą, Nigdy mi niczego nie odmówiła. 0 problemu z wypisaniem skierowania

bardzo uprzejma Pani Doktor Bardzo prosimy o podanie dłuższego i konstruktywnego komentarza, tak aby uwiarygodnić opinię. Przepraszamy za utrudnienie, ale często pojawiają sie wpisy, które są reklamami lekarzy a nie opiniami pacjentów.

Bardzo polecam Panią doktor. Zawsze miła i zawsze odpowie i doradzi nawet w błahych sytuacjach

polecam! lekarz z powołania, oddany mając czas dla swoich pacjentów co owocuje powodzeniem w leczeniu

Super pediatra,wykryła wade serca u 4 letniego dziecka,dzieki temu mała jest juz zdrowa:}

Lekarz, którego bardzo polecam. Miła, kompetentna i cierpliwa

Lekarz, którego bardzo polecam. Miła, kompetentna i cierpliwa

Pani doktor jest miła, uprzejma.poświęca wystarczająco dużo czasu pacjentowi.

Pani doktor jest miła, uprzejma.poświęca wystarczająco dużo czasu pacjentowi.

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam!!!! Bardzo kompetentna, zawsze pomocna. Nawet doradzi telefonicznie w nagłych wypadkach! Gorąco polecam!!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo dobra lekarka. Zainteresowana każdym pacjentem. Polecam

Bardzo dobra lekarka. Zainteresowana każdym pacjentem. Polecam