lekarz Marzena Maria Czader

Internista, Kardiolog

Pani Doktor zajęła się mną bardzo profesjonalnie. Jest osobą bardzo uprzejmą, życzliwą. Jest doskonałym specjalistą.

Superrrrrr.........................................................................................................................rrr nic więcej nie da sie powiedzieć

To nie jest tylko lekarz,ale "dobry duch" każdego pacjenta. Ja osobiście zawdzięczam życie Pani doktor jestem po operacji (pomostowanie tętnic wieńcowych) którą miałam zorganizowaną w tydzień a Pani doktor osobiście się tym zajęła.

To nie jest tylko lekarz,ale "dobry duch" każdego pacjenta. Ja osobiście
zawdzięczam życie Pani doktor jestem po operacji (pomostowanie tętnic
wieńcowych) którą miałam zorganizowaną w tydzień a Pani doktor osobiście
się tym zajęła.

Świetna specjalistka, bardzo dobry kontakt z pacjentem. Bez problemów kieruje na wszystkie potrzebne badania.

Pani dr Marzena jest bardzo miłą i kompetentną osobą. Potrafi dotrzeć do świadomości pacjenta. Leczy z bardzo dobrymi efektami mojego chorego na serce ojca, który od pierwszej wizyty przestał palić i zaczął dbać o siebie. Polecam ją również jako lekarza ogólnego. Ja rzadko choruję, być może właśnie dlatego, że leczę się u pani dr M. Czader.

Pani doktor jest osobą wyjątkowo ciepłą i uprzejmą. Jest świetną specjalistką, poświęcającą wiele czasu pacjentowi.

wysoki autorytet , ogromna wiedz ,wielkie zaangażowanie ,ludxkie podejście do pacjenta .

Bardzo profesjonalna pomoc, dokładna informacja na temat schorzenia, sposobów leczenia

Świetny specjalista...bardzo kompetentny...pani doktor zajęła sie mna bardzo profesjonalnie i uprzejmie...POLECAM wizytę

Uważam, ze to świetna specjalistka, który ma do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, co podnosi jakość świadczonych usług.