lekarz Marzena Michałek

Psychiatra

U Pani Doktor Michałek leczyła się moja przyjaciółka. Wyleczyła ją z ciężkiej depresji. Poświęcała jej dużo czasu i uwagi. Wyraz twarzy Pani Doktor wzbudza sympatię i zaufanie. Wspaniała, życzliwa i empatyczna Osoba. Obecnie moja przyjaciółka jest na tyle zdrowa, że przy pomocy Pani Doktor w ogóle nie przyjmuje leków i rozpoczęła pracę. Razem z przyjaciółką polecamy tę Panią naszym znajomym, potrzebującym pomocy !

Jeżeli wstydzisz się iść do psychiatry, obawiasz się to pani doktor Michałek jest lekarzem, którego powinieneś odwiedzić! W kilka minut potrafi stworzyć bardzo przyjazną atmosferę, gdzie człowiek się otworzy i powie co mu doskwiera. Powtarzane jest często, że pani Michałek jest "ciepła" - otóż jest. Bardzo rozsądnie przepisuje leki, indywidualnie podchodzi i odpowiada cierpliwie na wszystkie pytania związane z lekami, zaburzeniem, chorobą. Jestem pod opieką już 3 lata i nie widzę siebie u innego psychiatry. Polecam z czystego serca.

Ogólnie ok .................................................................................................

Lekarz z powołania. Bardzo miła, ciepła osoba. Dobry słuchacz. Odnosi się do każdej wypowiedzi, tłumaczy każdą wątpliwość na spokojnie, nie popędza. Tłumaczy cierpliwie. Człowiek nie czuje się przy pani doktor jak ktoś gorszy. Polecam z czystym sumieniem!

Lekarz z powołania.

Do Pani Doktor trafiłem sugerując się zamieszczonymi tu komentarzami, okazała się ujmująco ciepłą i serdeczną osobą.Polecam.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Siedlce"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ARKA"
Mylna 3

Chmielna 12