lekarz Marzena Michałek

Psychiatra

Lekarz z powołaniem. Przesympatyczna i bardzo pomocna osoba. Profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam z całego serca.

Ja i moja mama jesteśmy pod opieką Doktor przez ok. 4 lata. Nie widzę siebie u innego psychiatry, dobrze dobrane leki, potrafi doradzić, zawsze wysłucha i nie pogania, bardzo cierpliwa kobieta. Widać że lekarz z powołania. Polecam każdemu kto pierwszy raz udaje się po pomoc.

Pani doktor bardzo rzeczowa, konkretna, empatyczna. Najlepszy psychiatra jakiego dotąd spotkałam. Pacjent czuje się wysłuchany i zaopiekowany.

dobra Pani Marzenko co zrobic zeby wygrac gierke w lola? prosze o szybką odpowiedz bo hardstackuje w goldzie 1 i psycha mi sitting u know what i mean ruski nie panimaju blyat babuszka

Ale fajny psychiatra jestes moim bogiem jutro skacze przez okno elo elo 3 2 0 i smierdzie na okrągło luilililillululul

Jest najlepszym specjalistą psychiatrii w całych Siedlcach. I mówię to szczerze. (były wizyty nieskuteczna u innych) Indywidualne podchodzi do pacjenta, trafia w punkt z farmakologią. Bo psychika jest bardzo ważna i musimy o tym pamiętać. Inaczej wszystko będzie się psuć zdrowie i relacje. Dzięki Bogu za takich lekarzy! Jest wspaniała doktor Michałek Polecem, polecam, polecam.

Dzięki Bogu za takich lekarzy!
Jest wspaniała doktor Michałek
Polecem, polecam, polecam.

Byłam uzależniona od leków uspokajających, które brałam kilka lat. Profesor z Lublina nie dawał mi szansy na odstawienie tych leków. Pani Doktor Michałek poradziła sobie znakomicie. Trwało to rok ale zupełnie zostały odstawione. Za co jestem bardzo wdzięczna.

U Pani Doktor Michałek leczyła się moja przyjaciółka. Wyleczyła ją z ciężkiej depresji. Poświęcała jej dużo czasu i uwagi. Wyraz twarzy Pani Doktor wzbudza sympatię i zaufanie. Wspaniała, życzliwa i empatyczna Osoba. Obecnie moja przyjaciółka jest na tyle zdrowa, że przy pomocy Pani Doktor w ogóle nie przyjmuje leków i rozpoczęła pracę. Razem z przyjaciółką polecamy tę Panią naszym znajomym, potrzebującym pomocy !

Jeżeli wstydzisz się iść do psychiatry, obawiasz się to pani doktor Michałek jest lekarzem, którego powinieneś odwiedzić! W kilka minut potrafi stworzyć bardzo przyjazną atmosferę, gdzie człowiek się otworzy i powie co mu doskwiera. Powtarzane jest często, że pani Michałek jest "ciepła" - otóż jest. Bardzo rozsądnie przepisuje leki, indywidualnie podchodzi i odpowiada cierpliwie na wszystkie pytania związane z lekami, zaburzeniem, chorobą. Jestem pod opieką już 3 lata i nie widzę siebie u innego psychiatry. Polecam z czystego serca.

Ogólnie ok .................................................................................................