lek. dent. Marzena Momot-Ciężarek

Polecam. CUDOWNY CZLOWIEK, SWIETNY , OTWARTY NA CZLOWIEKA LEKARZ .Ceny umiarkowane ,nie są wygórowane a jakość b.dobra .Uważam, że w Zatorze najlepszy stomatolog

Najlepszy lekarz w Zatorze i okolicach .Leczenie beż stresu ,bólu - b.dobre ceny bez wyciagania dod.kasy z portfela pacjenta .P.doktor i jej doświadczenie? - nikt tego nie przebije .Można ? Można .

Bardzo polecam Panią doktor. Wszystko na wysokim poziomie. Jestem bardzo zadowolony z leczenia!!! Dziękuję Pani doktor💐

Bardzo sobie chwale nasza pania doktor .Najlepszy lekarz w Zatorze i okolicy .Bardzo życzliwa osoba , dociekliwa i dokladna .Jesli czegos nie jest w stanie zrobic zawsze informuje i kieruje do specjalisty . Gabinet czysty , atmosfera bardzo relaksujaca mimo , ze czlowiek jest u stomatologa .Polecam

Najlepsza w Zatorze przych. stomatologiczna. Ekstra leczenie, bez stresu i bólu. Czysciutko, miło i nie jest drogo. Dziekuje Adrianna Tomaszewska

Nr. 1 bez dwóch zdań. Walczy do konca o kazdy ząb, delikatna, zawsze usmiechnieta. Duza wiedza i doswiadczenie w protetyce, ortodoncji o leczeniu - Ja jestem mega zadowolona. Ceny naprawde super. Polecam kazdemu.

Polecamy z mezem od serca. Lekarz b. przyjazny, zawsze ma czas wysłuchac i znaleźć rozwiazanie, usmiechnieta kompetentna osoba i konkretna. Ceny sa rzeczywiscie konkurencyjne a jakosc b. dobra co oceniam na podstawie mojego b. trudnego leczenia : przygotowanie do chemioterapii :leczenie całosciowe do zakwalifikowania mnie, potem protetyka. Mąż : leczenie ogolne, kanałowe, mosty i korony. Gabinet b.czysciutki, przyjemny. Wszystkim polecamy z czystym sumieniem p. dr Marzene Momot Ciezarek 6+

Wszystkim polecamy z czystym sumieniem p. dr Marzene Momot Ciezarek 6+