mgr Marzena Puławska

Psycholog

Miła kobieta polecam ❤ może w ciągu roku mi przebaczy oby w Święta mi przebaczyla bo szykuje prezent dla kobiety za to ze skrzywdzilam kobietę ale nie powiem jaki nie będę mówić tylko pod choinka zostawię jak będzie już teraz będę się starała odzyskać zaufanie ❤naprawdę świetna kobieta ❤

Pani Marzena jest super specjalistką, bardzo mi pomogła, po kilku spotkaniach czuję się lepiej. Polecam.

Uważam, że pani Marzena jest dobrym specjalistą. Kontaktuję się z nią systematycznie w miarę pojawiających się problemów od kilku miesięcy. Zawsze otrzymuję wsparcie i pomoc, życzliwa i cierpliwa. Zdecydowanie polecam.

Kontaktowaliśmy się z Panią Marzeną kilkanaście razy w z dwoma problemami. Bardzo nam pomogła. Szczerze polecam.

jestem zachwycona wizytą,nie byłam nigdy wcześniej u psychologa, naprawdę pozytywne wrażenia:)

Bardzo pozytywnie byłam raz na wizycie i ok.

Bardzo pozytywnie byłam raz na wizycie i ok.

Według mnie Pani Marzena Puławska jest bardzo dobrym specjalistą. Poświęca dużo uwagi pacjentowi, ma wysoki poziom empatii, sprawia, że uczę się rozpatrywać problemy pod różnym kontem. Poza tym sprawia wrażenie osoby spokojnej, opanowanej, ciepłej. Naprawdę warto udać się do Pani Marzeny z każdym problemem. Jestem przekonana, że pomoże każdemu znaleźć rozwiązanie nawet w najtrudniejszych problemach.

świetny specjalista , chodzę na terapie depresji , po kliku terapiach czuje się lepiej. chodziłam do jednego psychologa na Kościuszki ale nic mi nie pomógł. Polecam Panią Marzenę

Dobra specjalistka. Kompetentna i miła. Poświęca dużo czasu i uwagi pacjentowi.Bardzo polecam

Polecam , bardzo miła i konkretna pomoc. Naprawdę warto porozmawiać z Panią Marzeną. Jak dla mnie każdemu warto polecić wizytę.