lekarz Marzena Rachoń

Lekarz rodzinny, Pediatra

Pediatra, którego serdecznie polecam wszystkim mamom. Poświęcony czas, w którym pacjent czuje się wysłuchany i zaopiekowany a to rzadkość wśród lekarzy. Do tego ogromna wiedza i bardzo miła atmosfera. Jestem wdzięczna za takich lekarzy.

Kompletny brak kompetencji, potwierdzona wielokrotnie złą diagnozą w wielu przypadkach z zagrożeniem życia dla małych pacjentów.

trochę trzeba poczekać, ale warto. Zalecone badania potwierdziły wstępną diagnozę.

Nie wiem jak innym ale jeśli chodzi o mnie to jestem na Nie! Chociaż są osoby które zachwalają panią doktor. Osobiście korzystam z usług innych...