lekarz Marzena Sikora

Pani Dr.Marzena Sikora to zdecydowanie dentysta godny polecenia.Jest doskonałym specjalistą,na którego doświadczeniu zawsze można polegac.W Przychodni "Twój S-Dentysta"leczymy się całą rodziną od lat,nasze maluchy uwielbiają to miejsce.Bywały sytuacje,że Pani Dr.poza godzinami pracy specjalnie dla Nas przyjeżdżała do gabinetu,aby pomóc w potrzebie.Fachowe podejście do pacjenta,miły personel a do tego przede wszystkim dobre ceny.To po prostu Nasz Rodzinny Dentysta.ZDECYDOWANIE POLECAM!!!!

Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pani doktor była wyrozumiała i kompetentna. Byłem bardzo zadowolony z wizyty

Przyszłam z bólem. Pani doktor wytłumaczyła mi jaka jest tego przyczyna i jakie leczenie zaleca. Jej praca była estetyczna i co ważne tania. Gorąco polecam!

OK. Uprzejmość to wielka zaleta każdego lekarza, w tym wypadku Pani Marzeny - Świetnego stomatologa. Każda wizyta to super spotkanie. Polecam

Każda wizyta to super spotkanie. Polecam

Polecam Panią jak macie za dużo pieniędzi i zębów po wizycie nie będziecie mieli ani pieniędzy ani zębów doświadczyłem to na własnych zębach i zębach swojej rodziny. Nie polecam szkoda czasu pieniędzy i zębów

Podczas wyrywania zęba pozostawiła jego korzenie w dziąśle po czym oświadczyła że potrzebna będzie kolejna wizyta w celu dalszego wyrwania pozostałych części. Oczywiście policzyła sobie za dwie oddzielne wizyty. Ewidentna naciągacza, powinna to zrobić podczas jednej wizyty a tak poniosłem podwójne koszty i dodatkowy ból. NIE POLECAM

Witam Nie polecam tej Pani, naciąga na leczenie które jest nie potrzebne. Wyrwała zdrowy ząb przekonując że nie nadaje się on do dalszego leczenia a w jego miejsce trzeba wstawić mostek. Bardzo miła do czasu aż nie zaczniemy zadawać pytań i poddawać jej ocenę w wątpliwości, kiedy pacjent nie zgadza się z jej opinią to stwierdza że nikt tu nikogo siła nie trzyma i można poszukać innego lekarza. Lecz niestety wyrwanego zęba już nikt nie przywróci a koszty jej zabiegów wcale nie małe trzeba ponieść.

Witam

Zdecydowanie nie polecam...Robi zęby tak,żeby po jakimś czasie znów wrócić bo po prostu bolą nadal.

Lekarka wraz z swoją pomocniczką naciągają na zbędne leczenie zębów które tego nie wymagają, proponują zabiegi które po zsumowaniu wyniosą jak najwięcej, nie dotrzymują wcześniej ustalonych cen za usługi. Odradzam wizyty w tym gabinecie

Wzbudza zaufanie kompetencją i uprzejmością. Polecam

Wzbudza zaufanie kompetencją i uprzejmością. Polecam