Marzena Staniszewska

Pani doktor leczyła mi zeby w 2012-2013 r. Miałam uzupełniane szyki, kanałowe i usowane trzy 8. Wyrywanie chociaż długo trwało OK, ale cała reszta to już porażka. Szyjki wypadły co u innego dentysty nie miało miejsca, inny ząb wypełniony a nie spiłowany wyczuwałam uzupełnienie poprawił mi inny lekarz. A kanałowe... do dziś mam z nim problem. Ząb boli i robi się ciemny. Moja siostra tez ma problemy przez PANIĄ doktor. Porażka

Tak to można leczyć zeby, , omijałam stomatologow szeroki lukiem brrr az z polecenia dostałam Pania Marzene i jej syna Michała i odtad zero bólu a zeby byly usuwane i leczone kanałowo oby tak dalej to pokocham stomatologie:)

Nie jestem zachwycona, jeden ząb mialam usuwany "na raty". Wiedząc, ze mam trudne zęby do usuwania, chcialam wykonac wczesniej rtg, pani dokor stwierdziła, ze nie potrzeba i skutek- usuwanie w "ratach".

Bardzo kompetentna, fachowiec w swoim zawodzie. Profesjonalna w 100% jeśli chodzi o dzieci i niepełnosprawnych. Przesympatyczna, bardzo kulturalna, cierpliwa. Gorąco polecam innym - zarówno na Lekarskiej, jak i na Limanowskiego.

Super lekarz.Miła ,kompetentna,dokładna.Umie rozmawiać z ludżmi i myślę że do każdego podchodzi tak samo. Zwyczajnie..., po ludzku..

Mam bardzo słabe zęby. Moja jama ustna to jedna wielka układanka. Chodziłam do wielu stomatologów i zniszczyli mi wszystkie leczone zęby. zaczęłam chodzić do dr Staniszewkiej problemów nie ma.

Do pani dr Staniszewskiej chodzę wraz z córką chorą na tachykardię.To jedyny dentysta który podjął się leczenia córki., bez łaski i bez komentarzy że ZA DUZO ROBOTY.I jedyny który umiał podejść do mojej nastolatki która wręcz obsesyjnie bała się dentysty.[ co oczywiście miało wpływ na stan uzębienia]Jedyny lekarz który okazał cierpliwość i delikatność.Dobrze że są jeszcze tacy lekarze ......

Polecam każdemu, cierpliwość i profesjonalizm, a do tego życzliwość oto co cechuje panią Marzenę Staniszewską

doktor to przemiła ,bardzo komunikatywna osoba a przedewszystkim zna się na swojej pracy

pełna profeska, poza tym "do tańca i do różańca" - baaaaaardzo polecam przemiłą doktor