Marzena Stoyra-Początek

Kardiolog

Polecam. Sama się u niej leczę a jestem osobą która unikała lekarzy jak ognia, do czasu. Ceny są bardzo przystępne i wszystko jest najlepszej jakości. Polecam.

Bardzo miła Pani doktor. Leczy z pełnym poświęceniem. Wraz z mężem systematycznie odwiedzamy gabinet doktor Marzeny a leczymy się od 5 lat.. Bardzo się cieszymy, że trafiliśmy na takiego profesjonalistę. Pozdrawiamy serdecznie

potwiedzam jest ok, miła pani doktor i personel,można bez obawy myśleć o kolejnej wizycie ok pozdrawiam Zocha

P. DR Marzena jest lekarzem, ktoremu mozna zaufac nie tylko w kwestii leczenia, ale i zwyczajnego ludzkiego wsparcia !!!!! Dziekuje i pozdrawiam, Milena Wrocław

wspanialy specjalista -grzeczna mila godna polecenia w dzisiejszych czasach takie zachowanie i takie podejście do pacjenta nie jest czesto spotykane

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Wrocław"?

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław