Marzena Stoyra-Początek

Kardiolog

Polecam. Sama się u niej leczę a jestem osobą która unikała lekarzy jak ognia, do czasu. Ceny są bardzo przystępne i wszystko jest najlepszej jakości. Polecam.

Bardzo miła Pani doktor. Leczy z pełnym poświęceniem. Wraz z mężem systematycznie odwiedzamy gabinet doktor Marzeny a leczymy się od 5 lat.. Bardzo się cieszymy, że trafiliśmy na takiego profesjonalistę. Pozdrawiamy serdecznie

potwiedzam jest ok, miła pani doktor i personel,można bez obawy myśleć o kolejnej wizycie ok pozdrawiam Zocha

P. DR Marzena jest lekarzem, ktoremu mozna zaufac nie tylko w kwestii leczenia, ale i zwyczajnego ludzkiego wsparcia !!!!! Dziekuje i pozdrawiam, Milena Wrocław

wspanialy specjalista -grzeczna mila godna polecenia w dzisiejszych czasach takie zachowanie i takie podejście do pacjenta nie jest czesto spotykane

Zostałem wyjątkowo mile potraktowany przez dr Stopyrę-Początek. Mam porównanie z inną lekarką z mojego miasteczka, niebo a ziemia. Doktor Marzena zajęła się mną z jednej strony bardzo profesjonalnie, a z drugiej to po prostu kompleksowo.

Dzisiaj byłam u Pani doktor na wizycie, super kobieta miła , uśmiechnięta i kompetentna. Najlepszy lekarz u jakiego byłam. Polecam , oby więcej takich lekarzy z powołania.

Jestem bardzo zadowolony,że mogę korzystać z wiedzy i doświadczenia świetnych lekarzy we wrocławskim Medixie ,w tym Pani doktor Stopyry-Początek.Chodzę do Pani doktor od dłuższego czasu,bo mam nadciśnienie. To bardzo bardzo uprzejmy lekarz. Dziękuję !

Bardzo dobry lekarz. Leczę się u Pani Doktor Stopyry-Początek i postawiła mnie na nogi. Inni rozkładali ręce a ona zastosowała takie leczenie że jest coraz lepiej. Poleciłam tą kardiolog znajomym i tez są zadowoleni

Jestem bardzo zadowolona z opieki lekarskiej dr Stopyry-Początek. Jest konkretna, profesjonalna, skuteczna, to wszystko, czego wymagam od lekarzy. Polecam :))

Jestem bardzo zadowolona z opieki lekarskiej dr Stopyry-Początek. Jest