lekarz Marzena Suszko

Polecam Panią doktor w 100% Chodziłam do wielu lekarzy i dzięki Bogu trafiłam do Pani Suszko. Mila, uprzejma, kompetentna. W końcu wizyty u ginekologa przestały mnie stresować.

Polecam Panią doktor w 100%
W końcu wizyty u ginekologa przestały mnie stresować.

Lekarz godny polecenia. Profesjonalne, bardzo uprzejmie podejście do pacjenta!!! Naprawdę świetna babka!!

nie polecam tej lekarki, jest bardzo nieuprzejma dla młodych matek. nie bojcie sie zgłaszac tej kobiety do nfz gdyz szkodzi bardzo pacjentkom.

Nie polecam. Pani doktor bezczelnie wyśmiała mnie gdy usłyszała, że kupilam kilka dni przed wizytą trzy testy ciążowe. Stwierdziła ,,mnie by chłop wygonił z domu gdybym kupila aż trzy testy no glupota ". Potwierdzając ciążę 6 tc dodała ,,prosze przyjść do mnie za miesiac teraz nie opłaca sie rozmawiać- za wczesna ciąża ". Nie polecam tej Pani z całego serca

Pani doktor jest dobrym lekarzem, zawsze odpowiada na wszystkie pytania. Piszecie o tym, że nie poświęca zbyt wiele czasu pacjentkom etc. Mam dla Was radę: ludzie są różni i jeśli chcecie się czegoś dowiedzieć, to po prostu PYTAJCIE. To takie trudne?

Zbyt mało czasu poświęca pacjentkom, często odwołuje wizyty, spóźnia się. Jest miła, ma podejście do pacjentek.

Godna polecenia. Miła i uprzejma. Ma dobre podejscie do pacjenta, wytłumaczy, jeśli występuje problen to odpowiednio pokieruje.

bylam u Pani doktor na swojej pierwszej wizycie u ginekologa i jestem bardzo zadowlona. Mila, bezstresowa wizyta. Wszystko peiknie i jasno wytlumaczone;] Polecam :)

przez 8 miesięcy ciąży trafiałam na różnych lekarzy ginekologów jednak dopiero w 9 miesiącu po przeprowadzce na mazury trafiłam pod opiekę Pani doktor Suszko, która potraktowała mnie jako jedyna poważnie, wyjaśniła wszystkie skomplikowane dla mnie nazwy badań, nie zignorowała jak poprzedni lekarze obrzęków i wysokiego ciśnienia, byłam już pod opieką wielu ginekologów gdyż od zawsze miałam "kobiece" problemy, ale żadne z tych lekarzy nie był tak konkretny, rzeczowy i jednocześnie tak pomocny i miły.