dr n. med. Marzena Ziółkowska-Kochan

Neurolog

Pani doktor nie słucha pacjenta i ignoruje to co ma do powiedzenia, ponadto nie poszerza diagnostyki tylko ciągle powiela te same badania. Jest też zwolenniczką wypisywania recept na wszystko ale tak się składa że skuteczne leczenie polega zawsze na usuwaniu przyczyny danej jednostki chorobowej a nie na bezwiednym przepisywaniu leków które będą co najwyżej maskować pewne objawy. W związku z powyższym nie polecam Pani doktor i jednocześnie nie zgadzam się z opinią że to tylko rozkojarzenie bo jeśli tak wygląda każda wizyta to jest coś tutaj nie tak. Nie ma sensu dalej kopać się z koniem.

Wspaniały lekarz Pani doktor jest bardzo dociekliwa i zna się na tym co robi chyba najlepszy neurolog w Bydgoszczy .Polecam prywatnie czy na NFZ zajmuje się tak samo dobrze miło i profesjonalnie godna polecenia . Super lekarz .

Leczę się u pani Doktor od 2007 roku . Mogę powiedzieć,że dzięki leczeniu pani Doktor żyję. Wszystkie elementy na piątkę z plusem.Pani Doktor jest też tylko człowiekiem.

Leczę się u pani Doktor od 2007 roku .
Mogę powiedzieć,że dzięki leczeniu pani
Doktor żyję. Wszystkie elementy na piątkę
z plusem.Pani Doktor jest też tylko człowiekiem.

Wspaniały fachowiec.Pani Doktor merytoryczna i rzeczowa.Bardzo przyjazna dla pacjentów.Jestem bardzo wdzięczny za leczenie i pomoc mojej żonie.Polecam wszystkim ,którzy szukają b.dobrego neurologa.

Pani doktor jest bardzo rozkojarzona. Wie bardzo dużo ale mogłaby postarać się spokojnie zająć chorobą swoich pacjentów. Nie wzbudza zaufania pomimo dużego zaangażowania

Pani Doktor rzeczywiście wnika wgłąb problemu, szuka przyczyny aż "do bólu". Mogłaby troszkę spokojniej przeprwadzać wywiad ;) ale to dosłownie mała rysa na szkle. 100% profeska i orientacja w problemie, diagnostyce i leczeniu.

100% profeska i orientacja w problemie, diagnostyce i leczeniu.

Bardzo dobra i kompetentna, swoim zaangażowaniem i skuteczna troską baaardzo pomogła mojej zonie a wiec i nam-rodzinie

Bardzo dobra lekarka. Nie zgadzam sie z negatywnymi opiniami. Lezalam w szpitalu MSWiA gdzie bylam bardzo dobrze, uprzejmie i fachowo potraktowana. Pozniej byłam na wizycie prywatne i tak samo jak w szpitalu pozytywna Pani doktor. Zbadała mnie dokladnie, przejrzala wszystkie dokumenty. A tak na marginesie co do wystawiania skierowan.... Skierowania wystawione przez lekarza na wizycie prywatnej nie sa dobrym rozwiazaniem bo wtedy sa badania płatne. A jezeli nie lezalo sie w szpitalu ani nie leczy sie ktos w poradni publicznej czyli tam gdzie jest refundacja z NFZ to nie ma ...

A tak na marginesie co do wystawiania skierowan.... Skierowania wystawione przez lekarza na wizycie prywatnej nie sa dobrym rozwiazaniem bo wtedy sa badania płatne. A jezeli nie lezalo sie w szpitalu ani nie leczy sie ktos w poradni publicznej czyli tam gdzie jest refundacja z NFZ to nie ma szansy na bezpłatne wykonanie badania. Skierowania muszą być wydane w taki wlasnie sposób.

Dla mnie była uprzejma cierpliwa i jako jedyna chyba ze wszystkich lekarzy u których już byłam zajęła się sprawą poważnie.

cieszę się, że mogliśmy korzystać z pomocy takiego fachowca

cieszę się, że mogliśmy korzystać z pomocy takiego fachowca