lek. wet. Marzena Zmarlak

Weterynarz

Najwspanialsza Pani weterynarz pod słońcem ❤️ Wyprowadziła naszego psiaka na prostą po wielu nieudanych próbach poszukiwania przyczyny dolegliwości. Dzięki niej nasza Akita nie przechodzi przez nieustanną mękę związaną ze świądem. Pani doktor jest bardzo dociekliwa, zleca potrzebne badania, bierze pod uwagę wiele zależności. Spogląda na problem z różnych perspektyw, również tych nieoczywistych. W dodatku jest kochana, empatyczna, jej serce wypełnione jest miłością do zwierząt. Nasz psiak uwielbia przychodzić do Pani doktor! Jeszcze nigdy na kogoś takiego nie trafiliśmy na naszej drodze. Takich osób szukać ze świecą... Polecamy całym sercem Panią Marzenę ❤️

Spotkałam Panią Doktor na końcówce życia mojego kota. Kot musiał umrzeć: ze starości i z powodu raka, a Pani Doktor przeprowadziła nas (kota i mnie) przez ten trudny czas. Była dla nas ogromnym wsparciem. Szybko zdiagnozowała problemy i poświęciła nam tyle czasu, ile potrzebowaliśmy, w tym prywatnego. Wszystkie jej działania były ukierunkowane na dobro kota, czym zdobyła moje zaufanie. Lekarz z powołania, polecam. Alina

Lekarz z powołania, polecam.
Alina

Pani doktor jest bardzo kompetentna. Mój pies jest pod opieką d. Marzeny od wielu lat. Ponieważ jest to pies z wieloma problemami zdrowotnymi od zawsze często jesteśmy z wizytą . P.doktor zawsze przeprowadza dokładny wywiad, badanie i przepisuje leki, które pozwalają zwierzęciu wyzdrowieć. Zawsze pamięta czego pies nie toleruje, co mu pomogło. Przypomina również o nadchodzących szczepieniach. Życzę każdemu właścicielowi zwierzaka takiego lekarza.

U Pani Marzeny byłam z psem i kotami. Każde z nich traktowała indywidualnie. Zadawała bardzo dużo pytań dot. żywienia, zachowania, zmian w zachowaniu, wypróżniania. Przeprowadza niesamowity wywiad lekarski za co ją bardzo cenię. Niektóre z pytań były dziwne ale dzięki nim udawało się sprecyzować problem, zrobić odpowiednie badania i wyleczyć moje zwierzęta. P Marzena zawsze oglądała całego mojego kota/psa- od łap po czubek ogona. Po takich wizytach byłam spokojna, że zwierzę jest dokładnie przebadane i że nic jej nie umknęło. Uważam, że jest to lekarz z powołania, któremu CHCE się leczyć zwierzęta!

pani doktor leczyła mojego psiaka, kiedy pracowała w innym gabinecie. po jej odejściu- gabinet opustoszał, co świadczy o jej kompetencjach. Cieszę się, że p. doktor otworzyła własny gabinet. Wraz z Nobim będziemy korzystali z jej usług.