lekarz Marzenna Gubała-Kacała

Chirurg dziecięcy

HUMAN with a capital letter !!! Dziękuję bardzo za wszystko co robisz!!! Współczujący i empatyczny lekarz!!!

Jestesmy pod opieka pani doktor juz 5 miesiac. Jest osoba niezwykle ciepla, zawsze ma czas i cierpliwosc zeby porozmawiac z rodzicami, a co najwazniejsze jest swietnym lekarzem, pod jej nadzorem naczyniak naszej corki z ogromnych rozmiarow stal sie ledwo widoczny. Moge ja polecic calym sercem. Jestesmy bardzo wdzieczni! Mala pacjentka Zuzia Ballion z rodzicami:)

Nie polecam. Wciąż wspominam wizytę, kiedy my przerażeni rodzice próbowaliśmy się czegoś dowiedzieć, a Pani Doktor odpowiadała od niechcenia, traktując nas jak nieproszonych gości. Sposób leczenia skonsultowaliśmy z innym specjalistą, który przedstawił zupełnie inny plan leczenia i który oczywiście zadziałał. Zdecydowanie odradzam!

Pani doktor jest lekarzem prowadzącym naszego synka, który ma naczyniaki. Leczymy się już prawie rok i prócz tego, że są niesamowite efekty w leczeniu, to Pani doktor zawsze poświęci czas na rozmowę, rozwieje wszelkie wątpliwości i jest profesjonalna w tym co robi. Lepiej nie mogliśmy trafić i z całego serca polecamy!

Najlepsza Pani doktor z jaką miałam przyjemność się spotkać. Była bardzo pomocna i jeszcze nigdy nikt nie odpowiadał tak rzetelnie oraz cierpliwie na moje pytania. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc i empatię, jaką ma w sobie tą Pani doktor. Oby więcej takich lekarzy!

Jestem pod opieką Pani doktor od kilku dni . Jest bardzo uprzejma , konkretna , na każde pytanie mi odpowiedziała i nie przeszkadzało jej to że pytam a czasem o jedno i to samo . Z niesamowitym spokojem odpowiedziała mi na każde pytanie nawet to najprostsze i banalne . W 100 % polecam ją każdemu

Z całego serca polecam Panią doktor. Wspaniała osoba a, w swoim zawodzie fachowy specjalista!!! Miła,uprzejma pełna empatii dla wystraszonego i zmartwionego rodzica. Naprawdę warto mieć nadzieję,że w naszym kraju będzie tylko więcej takich rewelacyjnych lekarzy.

Z całego serca polecam Panią doktor.
Wspaniała osoba a, w swoim zawodzie fachowy specjalista!!!
Miła,uprzejma pełna empatii dla wystraszonego i zmartwionego rodzica.
Naprawdę warto mieć nadzieję,że w naszym kraju będzie tylko więcej
takich rewelacyjnych lekarzy.

Zdecydowałem się wystawić opinię, bo jeszcze nigdy nie byłem tak niezadowolony. Widzę, że wciąż panuje mylne stwierdzenie, że pacjent pełni rolę podrzędną w stosunku do lekarza. I niestety tak traktowała nas ta pani. Podczas wizyty rozmawiała z innym lekarzem o swoich prywatnych sprawach. Nas traktowała jak zło konieczne. Na nasze pytania odpowiadała zdawkowo i od niechcenia. Po prostu, byle jak najszybciej pozbyć się pacjenta z gabinetu. Kompletny brak empatii! Na pewno nie przyjdziemy jeszcze raz z wizytą!