dr n. med. Marzenna Wesołowska

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Wyrozumiała, przemiła i rzetelna Pani Doktor. Szczegółowy wywiad i badanie córki. Gabinet dostosowany do potrzeb małego dziecka, Naprawdę polecam, Pani Doktor na medal :)

PRZECUDOWNA DR Z SUPER DOŚWIADCZENIEM WIEDZĄ I PODEJŚCIEM DO DZIECI WSZYSTKO TŁUMACZY OD A DO Z POLECAMY SERDECZNIE PANIĄ DR I JESTEŚMY BARDZO WDZIĘCZNI ZA LECZENIE NASZEGO SYNKA MARTINKA

PRZECUDOWNA DR Z SUPER DOŚWIADCZENIEM WIEDZĄ I PODEJŚCIEM DO DZIECI
WSZYSTKO TŁUMACZY OD A DO Z

Byłam u Pani Dpktor z moją 5 miesięczną córeczką ponieważ po wizycie w Woj. Ośrodku Rehabilitacji dla Dzieci dostaliśmy skierowanie do neurologa. Pani Doktor przesympatyczna i bardzo miła. O wszystko dokładnie wypytała. Podejście do dziecka rewelacyjne. No i najważniejsze to to, iż stwierdziła, że nie widzi podstaw do leczenia, bo dziecko jest całkowicie zdrowe.

Bardzo żadko można spotkać tak kompetentnego lekarza. Byłem z dzieckiem u Pani doktor i sposób jak się nim zajęła był naprawdę wspaniały. Ja tez czuję się bardzo dobrze poinformowany co jest z moim dzieckiem i co teraz ma dalej robić. Tak fachową dignozę żadko się spotyka, no sposób podejścia- bardzo dobry tak trzymać. Polecam , bardzo...

Polecam , bardzo...

Rzadko trafiam na lekarzy tak podchodzących do swojego zawodu. Nigdy nie zdarzyło się, by mnie przebadała "na szybkiego", zawsze BARDZO dokładnie wypytuje o objawy, bada na wszelki możliwy sposób, nie żałuje czasu, tłumaczy choroby i dobrze dobiera leczenie. Bywa nieco oschła, ale jeśli ma się tylu pacjentów to nie ma się co dziwić. Zdecydowanie polecam

bardzo dobry neurolog, kompetentna osoba

bardzo dobry neurolog, kompetentna osoba

Piszę jako pacjentka - leczyłam się u pani doktor w tym roku. Nie polecam. Nieprzyjemna... Nie mam pojęcia jak to ująć. Owszem, jest bardzo kompetentna, wypytana o jakiekolwiek objawy jeszcze nigdy nie byłam aż tak szczegółowo, jak wtedy, codziennie starała się mnie badać. Ale jednak... Nie wystarczy sama kompetencja, aby być dobrym lekarzem. Pani doktor niesamowicie denerwowała mnie swoim podejściem do mnie i do innych pacjentów (jak człowiek leży prawie 2 tyg. to zdąży naobgadywać lekarzy ;P). Niekomunikatywna, brak jakiejkolwiek chęci nawiązania kontaktu z kimś, kto tego kontaktu potrzebuje, aby zaufać jej i jej metodom leczenia. Owszem, to właściwie dzięki niej teraz mam leczenie wprowadzone (to ona skierowała mnie do CZD) ale jednak. Podczas niemalże 2 tygodniowego pobytu w oddziale na jej widok ucieszyłam się tylko raz - kiedy przyszła mi powiedzieć, że mogę dzwonić po rodziców, żeby przyjechali, bo już do domu... Podsumowując: kompetentna, ale totalnie nie wzbudza zaufania. Ja to ja, mam naście lat, ale dzieciaki kilkuletnie? One takie rzeczy wyczuwają.

Odwiedziłam panią doktor jakiś czas temu z moją prawie 2-miesięczną córeczką. Dotarliśmy na miejsce pół godziny przed czasem, w ten dzień był wyjątkowy upał, a pani doktor przeprosiła innych pacjentów i przyjęła nas wcześniej.W czasie wizyty była bardzo uprzejma, kompetentna i delikatna wobec mojego dziecka. Polecam!

Pani doktor to wspaniała osoba, kompetentna, uprzejma, przy każdej wizycie dokładne badanie. Doskonały kontakt z dzieckiem i rodzicami. Najlepsza z lekarzy jakich spotkałam na swojej drodze.

Panią doktor polecam w 100% nigdzie jeszcze nie spotkałam tak przemiłego lekarza, dla mnie pani doktor była zawsze uprzejma, wiele mi pomogła i dużo jej zawdzięczam, na każdy mój problem zawsze otrzymałam dobrą rade.