Marżolena Uniejewska

Dietetyk

Szkoda słów...... Pani zna jedynie kilka podstawowych produktów i mam wrażenie że taką samą wiedzę ma moja babcia która nie zna się na dietetyce.

Szkoda słów......

Po kolejnym tygodniu moja waga to 73100 to wynik dla mnie bardzo bardzo zadawalajacy i oby tak dalej szlo to bedzie super, dieta wspaniałą i na dodatek smaczna bo jak bylam na innych dietach to byly okreslone produkty naprawde duzo rzeczy trzeba bylo zrezygnowac wogole a tu u pani naprawde super i efekty tez są

Jestem bardzo zadowolona z dietetycznej opieki Pani Marżoleny pod każdym względem :) Widzę efekty, a to bardzo ważne !:) Fachowe, pełne wiedzy odpowiedzi na moje pytania :) Dzięki tej diecie nabralam nowych nawyków żywieniowych ,ktore zostaną u mnie na zawsze .W oczach mam już skalę :):):) Małe porcje a często to moje motto na dalszą część życia. Polecam!

Widzę efekty, a to bardzo ważne !:)
Fachowe, pełne wiedzy odpowiedzi na moje pytania :)
Małe porcje a często to moje motto na dalszą część życia.
Polecam!

Polecam. Posiłki proste. Szybkie w przygotowaniu...i niedrogo. Przy konsultacjach on-line szybka odpowiedz.. Wystarczy troszkę chęci i można naprawdę schudnac

Ta kobieta jest aniołem :* Dzięki Pani Marżolince w koncu jestem szczęśliwa!! Jest Pani niesamowita najlepsza z najlepszych!! A muszę przyznać że próbowałam już wszystkiego: ćwiczeń , ksiazek , diet z Internetu itd juz myslalam że nie ma dla mnie nadzieji a jednak decyzja o współpracy z Panią była najlepsza w Moim życiu !! :) Jeszcze raz serdecznie za wszystko dziękuję :* :* Alicja

Ta kobieta jest aniołem :*

Jeszcze raz serdecznie za wszystko dziękuję :* :*
Alicja

Diety drukowane dla wszystkich takie same. 1000 kcal przy aktywnym trybie życia to bardzo mało. Fakt ze schudlam ale 45zl co tydzień to trochę szkoda kasy. Wystarczy trochę samozaparcia i dietę można ułożyć samemu. Wchodzisz pani wazy zapisuje daje dietę płacisz wychodzisz. 45zl za 3 min. Nie zadowala mnie to

Jestem osobą zdyscyplinowaną, ale potrzebujacą kontroli. Dlatego udałam się do Pani Marzoleny i udało się 😀od mają do końca lipca schudłam 9 kilogramów 😊 nie sprawiło mi to żadnego problemu. Dieta dostosowana, normalne jedzonko i wcale nie mało. Pani dietetyk bardzo kompetentna, chętnie odpowiadająca na nurtujące pytania. Atmosfera wizyty bardzo miła, ale najważniejsze to efekty☺ gorąco polecam ☺

Pani Marżolena - dietetyk skuteczny ...pod jej "opieką " 12 kg temu wyglądałam inaczej niż teraz ....teraz bomba .... To że waga ,karteczka , to prawda , ale wcale nie jest prawdą że nie można porozmawiać..... zawsze wszystko wytłumaczyła , zamieniła jak coś nie pasowało.... Jak ktoś chce pogadać , to psycholog , a nie dietetyk ...to my sami musimy zmienić w głowie myślenie..... Bardzo przemiła osoba , zaraża optymizmem , nigdy nie widziałam jej smutnej.... POLECAM !!!!

Bardzo przemiła osoba , zaraża optymizmem , nigdy nie widziałam jej smutnej....
POLECAM !!!!

Super Jestem Witek i jestem grubasem ...mam nadzieję że będę były grubasem, co tydzień ubywa mnie 2 kg i już 15 kg mniej mnie, diety fajnie dobrane , nie chodzi się głodnym często nawet jest problem żeby wszystko zjeść. Polecam każdemu co chce zgubić kilka(kilkadziesiąt) kilogramów

Super

U p. Marżolenki schudłam rok temu dokładnie 53kg. Jestem najszczęśliwszą 55 kilogramową XS-ową kobietą :))) Wiem, co jeść, a dieta u tej kobitki, to mięsko, ziemniak, zupa, ser, wędlina, jogurt, warzywa - najzwyklejsze domowe jedzenie. w środę wybieram się na kontrole i wiem już że będzie dobrze!

w środę wybieram się na kontrole i wiem już że będzie dobrze!