lekarz Mateusz Bojarski

Konkretny, powściągliwy, dokładny. Po prostu stara się rzetelnie wykonać swą robotę. Nie lubi spóżnień, skraca wtedy wizytę. Tłumaczy wyniki przeprowadzonych badań.

Trafiłam do tego ginekologa z polecenia znajomej i również uważam go za godnego polecenia do prowadzenia ciąży. Wykonując badanie omawia co robi i w jakim celu, omawia dane wyniki. Na każdej wizycie uzyskiwałam obszerną informację na temat przebiegu ciąży.

Serdecznie polecam, jest to lekarz przy którym można czuć się komfortowo, odpowie na każde pytanie, doskonale prowadzi ciąże, poświęca dużo czasu podczas wizyty na pytania i wyczerpujące odpowiedzi Polecam

Polecam

Witam. Nie polecam. W gabinecie byłam dosłownie 5 min. Nie zostałam przebadana. Nie wiem w końcu czy moja przypadłość zanika czy nie. Zmienione tabletki i głupie teksty w moim kierunku. Porównywanie do pielęgniarki takze nie jest na miejscu.

Polecam, to najbardziej delikatny lekarz ginekolog u jakiego byłam. Rewelacyjnie poprowadził dwie moje ciąże.

Przy wizycie prywatnej poświęci wystarczająco dużo czasu ale w przychodni liczy się przepustowośc.

Chodziłam do tego lekarza przez 9 miesięcy swojej ciąży i jestem w pełni zadowolona. Nie zdarzyło mi się ani razu abym była niepewna co do jego opieki nade mną i dzidziusiem. Jest miły,uprzejmy,kompetentny,otwarty na dręczące nas pytania... Tak jak mi poleciły go inne Panie, tak i ja się pod tym podpisuję:)

Antypatyczny i gburowaty lekarz, który odnosi się do pacjentki niedbale i impertynencko, ponadto nie tłumaczy nic w kwestii schorzenia. Ma się wrażenie, że pełni swoją rolę za karę...

bardzo mily, delikatny, troskliwy lekarz, naprawde godny polecenia!!

bardzo mily, delikatny, troskliwy lekarz, naprawde godny polecenia!!

polecam serdecznie tego lekarza. Bardzo fachowy, delikatny!!!!!!!! co rzadko sie zdarza. Uprzejmy. Pamieta swoje pacjentki, nie traktuje ich jako obiektu który bedzie musiał zapłacic. W pełni poswieca swoją uwagę pacjentce. Najpierw jest człowiekeim a dopiero potem lekarzem. Przez cała ciąże prowadził mnie i następnie odbierał poród. Jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam.