lek. dent. Mateusz de Abgaro Zachariasiewicz

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Polecam z całego serca jeszcze nikt nie usunął zęba mądrości beż bólu,nawet znieczulenie nie bolało bo pan dentysta posmarował żelem

Bardzo polecam usunięcie 8 bezbolesne i szybkie .Zawsze po wyrwaniu miałam silne bóle zakażenie a tym razem nawet nie pamiętam na drugi dzień że wyrywałam zęba. NAJLEPSZY STOMATOLOG ! POZDRAWIAM 🙂

Usunąłem dzisiaj siódemkę, pan doktor i pani asystentka bardzo mili, usunięcie zęba bezbolesne, trwało 8 minut, bardzo polecam tego pana! Zna się na robocie, dentysta z powołania.

Szczerze polecam! Uprzejmy, kompetentny, cierpliwy. Super podejście do panikujących dzieci. Jeszcze raz polecam.

Szczerze polecam!
Uprzejmy, kompetentny, cierpliwy.
Super podejście do panikujących dzieci.
Jeszcze raz polecam.

Polecam wszystkim, którzy boją się dentysty. Jedyny, który w nawet najgorszych przypadkach daje rade i to bez bólu :)

Dla mnie najlepszy stomatolog pod każdym względem. Jeżeli tylko ma taką możliwość przyjmuje bez wcześniejszego umawiania się. Polecam! :-)

Bardzo dobry lekarz ,uprzejmy, delikatny,mily i co najwazniejsze swietny stomatolog .Polecam w 100% 👏

Bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta, uprzejmy, cierpliwy, stara się wszystko wytłumaczyć. W protetyce potrafi profesjonalnie doradzić BARDZO POLECAM