Mateusz Kaja

Doktor Kaja, uratował mi ząb który były juz do usunięcia. Choc leczenie było dziwne (jakaś guma na ustach- kowerdam i mikroskop nad głową) to ząb przestał bolec i teraz jest ok.

super lekarz,wiarygodny godny polecenia .człowiek znajacy sie na rzeczy

super lekarz,wiarygodny godny polecenia .człowiek znajacy sie na rzeczy

Doktor Kaja Mateusz zmienił moje podejście do stomatologów. Bardzo polecam. Jak dla mnie to najlepszy stomatolog jakiego trafiłem w swoim życiu a mam już ponad 40 lat.

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz. Spokojnie i prosto wyjaśnia sposób leczenia. Polecam

Znakomity lekarz, dba o pacjenta, wszystko tłumaczy, o wszystko pyta. Pracę wykonuje bardzo dokładnie, nie robi niczego czego nie życzyłby sobie pacjent. Zdecydowanie zaufam mu ponownie. Polecam innym.

Świetny lekarz, bardzo kompetentny i rzeczowy. Najbardziej podoba mi się to, że kompleksowo podchodzi do leczenia i ratuje zęby, które wcześniej stomatolodzy spisali na straty. Polecam.

przed leczeniem u ortodonty musiałam pozbyc się ósemki, do gabinetu trafiłam raczej przypadkiem, ale nie żałuję. wyrwanie trwało w miarę krótko i co ważne NIE bolało (to chyba przez to komputerowe znieczulenie) polecam.

polecam.

byłam u niego z 6letnim dzieckiem, które siła rzeczy bało się, choć nie panikowało - bało się otworzyć buzię. lekarz zaczął poprostu krzyczeć na syna. dla mnie również nie był miły, ale to bym przeżyła. natomiast nie mogę pozwolić, żeby krzyczał na dziecko, więc poprostu zabrałam syna i wyszliśmy :/

Niestety przy moich problemach zdrowotnych długo poszukiwałem odpowiedniego lekarza. Kaja okazał się tym który idealni wytłumaczył, zaplanował odpowiednie leczenie i je prowadzi w sposób nie budzący żadnych niepokojów. Polecam. A do tego z doskonałym podejściem do pacjenta. Jedyne czego brak, to TV na ścianie dla pacjenta :)

Lekarz kompetentny, rzeczowy, współpracuje z pacjentem w celu wyjaśnienia potrzeby i sposobu leczenia, dodatkowy plus za sprawowanie opieki nad pacjentem zarówno w trakcie, jak i po zabiegu stomatologicznym. Serdecznie POLECAM