dr n. med. Mateusz Klamanndr n. med. Mateusz Klamann - zdjęcie profilowe

dr n. med. Mateusz Klamann

Diabetolog

Lek. Mateusz Klamann specjalizuje się w diabetologii. Leczy chorobę z którą sam się zmaga od lat młodzieńczych. W swojej praktyce świadczy wysokospecjalistyczne usługi diabetologiczne - w tym leczenie pacjentów przy użyciu nowoczesnych technologii takich jak osobiste pompy insulinowe (OPI) oraz urządzenia służące do ciągłego monitorowania glikemii (CGM).

Konkretny specjalista, bardzo mi pomógł. Dobra współpraca. Polecam każdej osobie chorującej na cukrzycę.

Super lekarz.Godny polecenia. Profesjonalne podejście do pacjenta. Jestem zadowolony z postępów leczenia.

Przez pół roku leczenia schudłam ponad 30 kilo. Przypisuje mi lekarstwa, które bardzo mi pomagają. Nigdy nie miałam aż tak skutecznego lekarza.

Po 30 latach zmieniłam diabetologa, a on zmienił mi leki i już po 3 tygodniach był widoczny pozytywny efekt w postaci spadku wagi i cukru:) Bardzo cierpliwy i rzeczowy lekarz. Polecam!

Choruję od 20 lat na cukrzycę typu 1 - Mateusz Klamann jest najlepszym lekarzem jakiego poznałam - w końcu znalazła specjalistę który mnie rozumie (SAM CHORUJĘ NA cukrzycę typu 1), podczas każdej wizyty dostanę cenną uwagę, która prowadzi do wyrównania metabolicznego. Rozumie że pacjent może mieć okres słabości, ale kiedy trzeba jest bardzo stanowczy i konkretny!

Bardzo polecam Pana doktora. Miły, rzeczowy, skuteczny. Do pacjenta podchodzi indywidualnie. Pełen profesjonalizm. Jeszcze raz polecam!

Lekarz bardzo sympatyczny! Wszystko wyjaśnia i tłumaczy. Ma ogromną wiedzę. WIELE LAT PRACOWAŁ W KLINICE DIABETOLOGII. Polecam wszystkim. ZAJMUJE SIĘ KAŻDYM TYPEM CUKRZYCY!

Dr Mateusz Klamann to lekarz pełen empatii! W ciągu kilku wizyt uświadomił mi moje błędy, pomógł mi je wyeliminować. Teraz, po wielu latach, jest dobrze:) Polecam!

Rzeczowy, do bólu konkretny. Wykazuje duże zaangażowanie. Pomógł mi w leczeniu cukrzycy, w końcu znalazłem swojego lekarza!

Życzliwość. Profesjonalizm. Dokładność. Wiedza. Gorąco polecam wszystkim pacjentom! Lekarz który szanuje decyzje pacjenta (brak paternalistycznego podejścia).