dr n. med. Mateusz Madejczyk

Lekarz z powołania, godny polecenia. Nie spieszy się. Wszystko dokładnie wytłumaczy, a w razie potrzeby przeprowadzi niezbędne badania. Prowadzę u doktora ciążę i jestem mega zadowolona. Niezwykle uprzejmy, kulturalny i kompetentny :)

Dr. Madejczyk to bez wątpienia najlepszy ginekolog, najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Troskliwy, skrupulatny, szczery. Bardzo dokładnie i wnikliwie wysłuchuje pacjenta i równie wnikliwie informuje o stanie zdrowia. Zaleca badania dodatkowe. Nawet przy napiętym grafiku znajduje czas dla pacjenta w potrzebie. Świetny ginekolog - chirurg, zajmuje się pacjentem bardzo troskliwie, sprawdza stan jego zdrowia. Jako ginekolog ma profesjonalny gabinet. Nie spotkałam lepszego ginekologa. Z czystym sumieniem polecam każdej Pani, która jest przewrażliwiona na punkcie swojego zdrowia. Dziękuję Pani Mateuszu stała pacjentka :)

Bardzo kompetentny i zaangażowany lekarz. Prowadził moją pierwszą, skomplikowana ciążę i dzięki jego decyzjom Synek jest z nami. Wizyty są długie a dr Madejczyk chętnie i wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania.

Rewelacyjny lekarz! Oddany i troskliwy. Zawsze wszystko dokładnie i ze spokojem wyjaśni. Lepszego lekarza nie spotkałam!

Oddany pacjentce i kompetentny lekarz. Porwadził moją ciążę. Z całości opieki jestem bardzo zadowolona. Polecam

Oddany pacjentce i kompetentny lekarz.
Porwadził moją ciążę. Z całości opieki jestem bardzo zadowolona.
Polecam

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Poznań"?

Sławomir Meller

Centrum Zdrowia Kobiety