dr n. med. Mateusz Mazurek

Stomatolog, Periodontolog

W 2016 roku uzyskałem tytuł doktora nauk medycznych na Uniwersytecznie Medycznym w Lublinie. Przedmiotem kierunkowym mojej pracy była chirurgia stomtologiczna. W 2020 roku zakończyłem szkolenie specjalizacyjne na Uniwersytecie Jagielońskim oraz zdałem egzamin państwowy uzyskując tytuł specjalisty periodontologii. Obecnie intensywnie poszerzam swoją wiedzę w dziedzinie ortodoncji. W codziennej pracy planuje leczenie chirurgiczne, periodontologiczne oraz ortodontyczne.

Lekarz rzetelny, o ogromnej wiedzy potwierdzonej codzienną praktyką. Pacjent jest dla pana doktora przede wszystkim człowiekiem. Podczas wizyt byłem zaopiekowany w najlepszy wyobrażalny sposób. Podziwiam ciągłe pragnienie powiększania wiedzy. Wykonane zabiegi dały trwające nadal rezultaty bez żadnych skutków ubocznych i negatywnych doznań. Polecam każdej osobie w potrzebie stomatologicznej.

Polecam Pana Dr Mateusza Mazurka z Zespołem. Gabinet wybrałam z polecenia, po wizytach w innych gabinetach oraz na podstawie poprzednich opinii. Miałam wykonany duży zakres prac, łącznie z usuwaniem zęba trzonowego (bezboleśnie z zastosowaniem dźwigni), leczenie kanałowe (perfekcyjny obraz po leczeniu na zdjęciu), leczenie próchnicy, usuwanie starych mostów (bezstresowe), całościowe prace protetyczne (korony na cyrkonie). Wszystko zostało zaplanowane w czasie oraz finansowo i tak zrealizowane, w ścisłym porozumieniu ze mną. Pan Doktor jest perfekcyjny, odważny i odpowiedzialny, ma wyczucie estetyczne i zdolności plastyczne. Zna i przewiduje odczucia pacjenta na fotelu. Cena została rzetelnie oszacowana. Wysoki poziom usług kreowany jest przez P. Doktora i prezentowany przez Zespół. Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie co do osoby Pana Doktora.

Jednym słowem wszystko najlepiej . Polecam znajomym wszystkim, którzy maja stracha to nic nie boli .

Jednym słowem wszystko najlepiej .
Polecam znajomym wszystkim, którzy maja stracha to nic nie boli .

Nigdy w życiu nie spotkałam kogoś kto w tak idealny i perfekcyjny sposób łączy swoje wysokie umiejętności z profesjonalizmem. Wchodząc do gabinetu od razu można poczuć, że jest się w dobrych rękach. Efekty leczenia są zdumiewające! Pan Doktor jest w stanie zrobić wszystko to czego nie potrafi nikt inny. Z całego serca polecam!

Indywidualne podejście do pacjenta. Jak nigdy czułam się zaopiekowana. Będę polecać każdemu, komu zależy na solidnym leczeniu i fachowej pomocy medycznej.

Świetny stomatolog. Zna się na rzeczy. Dodatkowo sympatycz ny i uprzejmy. Najlepszy stomatolog w mieście. Polecam serdecznie:)

Najlepszy dentysta świata , mistrz świata wśród dentystów . Moja trauma z dzieciństwa minęła ,gdy tylko usiadłam na fotelu. Fachowość , walka o każdego zęba , wrażliwość , sumienność , delikatność , otwartość na nowinki sprawia , że wizyta u dentysty jest czystą przyjemnością . Zdecydowanie polecam każdemu !

Jest po prostu super! Fachowosc i kompetencja, ktore ida w parze z tak milym obyciem i skromnoscia jednoczenie... Bardzo rzadki przypadek w dzisiejszych czasach. Polecam wszystkim strachliwym, tak jak ja :) Bardzo szeroki usmiech w strone p. Mateusza

NIE MA LEPSZEGO STOMATOLOGA!!!!!! WALCZY O ZĘBY BARDZIEJ NIŻ SAM PACJENT;)!!!! WYLECZYŁ MI ZĘBA KTÓREGO INNI DENTYSCI SPISALI NA STRATY, BA MAŁO TEGO JA RÓWNIEŻ SIĘ JUZ Z NIM POŻEGNAŁAM ;D

Kompleksowe leczenie zębów trwało bardzo krótko. Leczenie metodami, o których pierwszy raz słyszałem. Efekt znakomity. Możliwości i umiejętności tego lekarza są ponadprzeciętne. Z relacji znajomych wynika, że podejmuje się bardzo trudnych przypadków. Cena wizyty standard.