lekarz Mateusz Posłowski

Dzięki Panu Doktorowi wszelkie obawy związane z ciąża zostały rozwiane. Super lekarz, polecam bardzo.

Pan doktor prowadził moja pierwszą ciążę i nie mam wątpliwości że podczas drugiej dokonam tego samego wyboru. Wizyty przebiegają w luźnej wesołej atmosferze, bez skrępowania. Zawsze dostępny dla pacjentek, na zapytania odpowiada błyskawicznie. Interesuje się pacjentkami zarówno w czasie ciąży jak również po porodzie podczas przebywania w szpitalu. Niezwykle pomocny, dokładny, lekarz z powołaniem jakich teraz mało. Z czystym sumieniem gorąco polecam doktora Mateusza Posłowskiego.

Pan Doktor prowadził moją ciążę. Pomógł mi w utrzymaniu jej po wcześniejszych dwóch niepowodzeniach. Dzięki niemu mam już przy sobie mojego szkraba. To lekarz z powołania. Na wizytach wszystko dokładnie tłumaczy, ale gdy trzeba potrafi postawić pacjenta do pionu 😉. Za każdym razem gdy byłam w szpitalu Pan Doktor zaglądał wielokrotnie zapytać jak się czuje czy wszystko w porządku. W pełni polecam go innym pacjentkom.

Pana dr. Posłowskiego spokojnie można zaliczyć do grona najlepszych lekarz- ginekologów w Kielcach . Wizyty u doktora przebiegają w bardzo sympatycznej atmosferze, doktor tłumaczy wszystko dokładnie i odpowiada cierpliwie nawet na najgłupsze pytania pacjentki . Badanie jest bardzo dokładne i na każdym jego etapie doktor wszystko na bieżąco tłumaczy i wyjaśnia . Duża wiedza i kompetencje rzadko spotykane u tak młodych lekarzy . Pan doktor prowadził moją pierwszą dość skomplikowaną ciąże obarczoną nadciśnieniem , niedoczynnością tarczycy , nadwagą i genetycznym prawdopodobieństwem wystąpienia cukrzycą i zakrzepicą . pan doktor poradził sobie świetnie , a ja byłam spokojna będąc pod opieką takiego lekarza . Dużym plusem jest zaangażowanie doktora , który poza wizytami jest do dyspozycji telefonicznej pacjentki . Pan doktor pracuje w szpitalu przy ul. Prostej gdzie również jest bardzo zainteresowany stanem swoich pacjentek . Z całym przekonaniem mogę stwierdzić ,że znalazłam swojego ginekologa na lata i jestem pewna ,że to własnie dr Posłowski poprowadzi moje kolejne ciąże . Prawdziwy lekarz z powołanie . Serdecznie polecam