dr Mateusz Sowiński

2,1
1,9

Nikomu nie polecam, arogancki i bez wiedzy. Ciężko mi nazwać Pana lekarzem. Nie każdy nadaje się do tego zawodu i trzeba to zaakceptować. Na znanym lekarzu same wybiórcze opinie.....

Dramat , podejście do pacjenta, życzliwość i profesjonalizm poniżej krytyki. Omijać szerokim łukiem

Stanowczo odradzam wizytę u tego Pana, dziwię się skąd ten człowiek ma jakiekolwiek uprawnienia. Po wyrywaniu ósemki, opuchlizna, niesamowity ból i zakażenie. Inny lekarz natychmiast wypisał antybiotyk. ODRADZAM!

filozofia gabinetu jest o dbaniu o pacjenta, dla doktora przy implantach więcej czasu zabrało mówienie o tym ile mam zapłacić, niż wyjaśnienie problemu. Dr zapomniał, że nie jest jeden i są lepsi od niego. dużo dyplomów na ścianie, za mało z uprzejmości. Pacjent ma prawo pójść do kogoś innego. nie powiedział nawet do widzenia kiedy nie chciałam się zapisać na kolejną wizytę, odradzam

Po około 2 miesięcznym oczekiwaniu na wizytę, pan Sowiński nie przyjął mnie, nie przeprosił, nie zaproponował innego odpowiadającego mi terminu. Wizyta była przez przychodnię potwierdzona sms w dniu poprzedzającym a po dotarciu na miejsce okazało się, że ją odwołałam (nie zrobiłam tego) i zamiast mnie czeka inny pacjent który został przyjęty a mnie odesłano z niczym. W głowie mi się to do dziś nie mieści. Ot profesjonalizm!

Pierwsze wrażenie pan doktor zrobił na mnie pozytywne...później został już tylko niesmak....szkoda :(

Zdecydowanie „odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu” to najkrócej jak można określić pana dr Mateusza Sowińskiego. Jednak o Takim Specjaliście nie wypada pisać jedynie tak banalnego hasła. Pan doktor to prawdziwy profesjonalista i nie mam tu na myśli jedynie sposobu wykonywania pracy, czyli stricte zabiegów przeprowadzanych u pacjentów. Bo jeśli o to chodzi, to panuje tu absolutna bezbłędność. Bardzo ważnym dla mnie aspektem była jednak umiejętność kooperacji z człowiekiem, odpowiednie podejście i psychologiczne rozpracowanie danej osoby. Jak wiadomo, każdy z nas jest inny i oczekuje czegoś innego, a pan dr Sowiński potrafi dostosować się do każdej sytuacji (czyt. pacjenta) Jest bardzo dobrym psychologiem.
Wyobraźcie sobie dorosłego faceta, który na brzmienie słowa „dentysta” truchleje i kończy temat. Bo sama myśl o wizycie w gabinecie go paraliżuje… tak jeszcze do niedawna reagował na stomatologa mój chłopak. Obecnie, bez najmniejszego stresu, z chęcią i zupełnym luzem udaje się na kolejne wizyty. A co więcej, takimi słowami określa pana dr „Mam takiego stomatologa, że gdyby dzisiaj do mnie zadzwonił i powiedział, że mam do niego jechać na kolejny zabieg, to wstaję i jadę bez namysłu. Na pewno do innego dentysty już nigdy nie pójdę.”
Słowa te są jak najbardziej uzasadnione, gdyż dr Sowiński leczy bezboleśnie, zabiegi przeprowadza bardzo szybko ale bardzo dokładnie. Zaraz po zakończonej wizycie można normalnie funkcjonować bez obawy i oczekiwania na nadchodzące cierpienie.
Dlatego też, jeśli ktokolwiek z Was zastanawia się nad wyborem stomatologa, z pełną odpowiedzialnością i w 100% polecam właśnie pana dr Mateusza Sowińskiego. Będąc pod Jego opieką możecie być pewni, że jesteście w dobrych rękach.