dr n. med. Medard Lech

Pan doktor wyczerpująco odpowiedział na wszystkie pytania. Wspaniałe podejście , pełne szacunku i życzliwości dla pacjentki.

Byłam pacjentką dr. Lecha Medarda przez kilka lat, na wizyty kontrolne chodziłam regularnie...ogólnie byłam zadowolona. Regularnie robiłam cytologię która według lekarza była bardzo dobra. Nigdy badań nie widziałam na własne oczy...nie dociekałam,bo miałam pełne zaufanie do niego. Wymieniałam też u niego wkładkę domaciczną, byłam zadowolona. Sytuacja zmieniła się, gdy niedawno zmieniłam lekarza na innego ginekologa. Mój stan zdrowia diametralnie się pogorszył, więc zmiana lekarza była konieczna. Cytologia wyszła bardzo zła, jest podejrzenie raka szyjki macicy...przeszłam już szereg badań, itp. Nie chcę nawet myśleć, że w moich wcześniejszych cytologiach mogło być coś nie tak. Nie mam na to dowodów, ale...nie widziałam tych badań.
Następna sprawa to spirala...mój nowy lekarz wyjmując zakładaną przez dr. Lecha Medarda wkładkę złapał się za głowę widząc co mi założył...była to spirala której od lat się nie stosuje...najtańszy, o okropnym kształcie przeżytek. Wszystko by było ok, tylko, że zapłaciłam za wymianę tej wkładki straszną kwotę pieniędzy i miałam mieć założoną całkowicie inną...tu już jest ewidentne oszustwo. Długo nie mogłam uwierzyć, że lekarz do którego miałam przez lata totalne zaufanie, płaciłam dużo za wizyty i badania jak na Warszawę tak mnie OSZUKAŁ !!!
Swoim spokojnym głosikiem, uśmiechem i miłą atmosferą omamił mnie i tak wykorzystał !
Uważajcie na niego...mi brak słów i czuję się jak ostatni naiwniak, a chyba pacjentka nie powinna się tak nigdy poczuć. Nie wiem czy to pazerność...nie potrafię wyjaśnić dlaczego tak mnie oszukał.
Odradzam Wam tego lekarza...z całego serca !!!

Pan Doktor jest bardzo sympatyczny i doświadczony. Zapytał czy chce być badana, zaproponował cytologię. Przeprowadził ze mną kompetentną rozmowę - wywiad. Wzbudził moje zaufanie i sądzę, że jest doświadczonym człowiekiem, który rzetelnie podchodzi do każdej pacjentki.

Kompetentny, konkretny lekarz, godny polecenia

Kompetentny, konkretny lekarz, godny polecenia

Mam przyjemność korzystać z usług Pana Doktora w ramach abonamentu w LuxMedzie. Kompetentny, delikatny, cierpliwy, zbiera dokładny wywiad.

Miałam przyjemność ratować swoją ciążę z tym lekarzem. Mimo,iz się nie udalo bo za późno do Niego trafiłam, to polecam w 100%. Jest to lekarz w 100% kompetentny, profesjonalny. Można Go nazwać lekarzem w pełni tego slowa znaczeniu.

Nie mam zastrzeżeń co do prowadzenia ciąży jak i co do antykoncepcji.

Nie mam zastrzeżeń co do prowadzenia ciąży jak i co do antykoncepcji.