lekarz Melania Piasecka

Wenerolog, Dermatolog

Właściwie nie mam nic więcej do dodania do poniższych opinii - doktor Piasecka to wspaniały specjalista, a przede wszystkim wspaniały człowiek. Z racji atopowego zapalenia i bardzo silnych remisji choroby, na mapie Torunia odwiedziłam niejednego dermatologa i alergologa. Pani doktor jako pierwsza podeszła do tematu bardzo poważnie i rzeczowo, czułam się zaopiekowania przez lekarza naprawdę mając wrażenie, że Pani Melania personalnie troszczy się o moje zdrowie. Dostałam mnóstwo próbek do przetestowania i ogrom dobrych rad - żywieniowych, nawykowych i farmaceutycznych. Z pewnych rzeczy jak się okazało nawet nie zdawałam sobie wcześniej sprawy i nikt inny przez lata nie wyprowadził mnie z błędu. Dzięki Pani doktor w dniu dzisiejszym lepiej mi się żyje, znalazłam również na mapie Torunia swojego lekarza prowadzącego i nie zamierzam go zmieniać. Poza kwestiami medycznymi, doktor wykazuje bardzo wysoką kulturę osobistą, zainteresowanie pacjentem i dobiera farmaceutyki pod kątem możliwości finansowych pacjenta - jeżeli jest to możliwe, zapisuje leki z refundacją, więc opinie o zdzieraniu pieniędzy na poczet drogich specyfików i konkretnych aptek są nieuzasadnione, przynajmniej w przypadku moich doświadczeń. Korzystałam z wizyty prywatnej z racji posiadanego ubezpieczenia, natomiast udało mi się dowiedzieć, że doktor przyjmuje także na NFZ - więc każdemu, niezależnie od zasobności portfela, polecam spróbować.

Ładnych kilka lat temu byłem, łuszczyca zaleczona z długim okresem remisji. Obecnie od 2 lat chodzę do innego lekarza przy podgórskiej i niestety efekty mizerne. Niebawem wracam do Pani Piaseckiej:). Jest osobą w tematyce zarówno tej bieżącej bardzo obeznana, bardzo kompetentna osoba. W mojej rodzinie inni również bardo zachwalają.

Bardzo miła i sympayczna Pani doktor. Poświęciła mi bardzo dużo czasu, mimo bardzo wielu pacjentów czekających w poczekalni. Gruntownie mnie przebadała, wytłumaczyła wszystko dokładnie. Naprawdę świetny lekarz.

Super kobitka! Mimo całego tłumu przyjętych pacjentów, bardzo cierpliwa, miła i uprzejma. Skierowanie bez niczego. Pytana o zabiegi w jej prywatnym gabinecie poleca państwową służbę zdrowia. Zainteresowana nowinkami medycznymi. Absolutnie nie naciąga na drogie leki, czy wizyty w jej prywatnym gabinecie. Polecam każdemu. Gdyby większość konowałów taka była ...

wyleczona od jednego razu grzybica paznokci

wyleczona od jednego razu grzybica paznokci

Świetna lekarka zaangażowana w swoją pracę, bardzo kulturalna i uprzejma, odpowiada na wszystkie pytania, lekarz godny polecenia.

Niestety stosowanie drogich leków i polecanie pewnych aptek może nie podobać się pacjentom. Poza tym nie uzyskałem dostatecznej pomocy, byłem zbywany słowami, że "tak musi być" bez żadnych badań lek podawane "na oko", nietrafiona antybiotykoterapia,zza szpitala zakaźnego trafiłem do szpitala:/

Bardzo dobry lekarz. Od 12 lat nikt nie potrafił zdiagnozować poprawnie tego co mi DOLEGA. Pani doktor już na pierwszej wizycie dobrała mi odpowiednie leki i po 2 dniach ich stosowania w końcu poczułam się "jak człowiek" :) Jestem bardzo zadowolona. Pani doktor baaaardzo dziękuję. Polecam z całego serca.

To najlepszy dermatolog u jakiego byłem. Jedyny, który podszedł do mojego problemu w sposób rzeczowy i profesjonalny i jedyny lekarz, który pomógł mi SKUTECZNIE w leczeniu

Lekarz rzeczowy, kompetentny i bardzo uprzejmy. Polecam gorąco!

Lekarz rzeczowy, kompetentny i bardzo uprzejmy. Polecam gorąco!