lekarz Melania Sosnowska

Reumatolog

Same pozytywy !!! Wszystko jak należy. Ja swoje wizyty wspominam dobrze i nawet podczas nagłych ataków choroby nigdy nie zostałem odrzucony. Ja bardzo polecam Panią doktor.

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u pani doktor. Bardzo kompleksowy wywiad i analiza dokumentacji medycznej. Nie prowadzi leczenia na zasadzie ja pana wyleczę jako, że nie jest do końca pewna diagnozy skierowała na kompleksowe badania do ośrodka. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Wielkie dzięki.

Na wizyte do Pani dr.Sosnowskiej czekalam ponad 2 m-ce . Podczas moich zwierzen chorobowych smacznie palaszowala kanapke; pospiszajac mnie mowiac ,ze niema czasu. Nie pomogla, wyszlam rozczarowana i zawiedziona. nie polecam.

Moim zdaniem jest to lekarka z powołania.

Moim zdaniem jest to lekarka z powołania.

Do Melani b. trudno dostać się na kasę chorych. Mimo, że P. dr każe się zapisać na kasę to Pani w rejestracji nigdy nie ma terminów. Siedząc w poczekalni zaobserwowałam, ze ta pani zapisuje na wizyty na fundusz według swojego uznania, dla jednych nigdy nie ma terminu, dla drugich jest bez problemu. Telefonów też z reguły nie odbiera. Ponieważ znam parę osób, które leczą się u P. doktor , wiem , że to są nie tylko moje spostrzeżenia.

Wizytę u p. Melanii wspominam bardzo dobrze!

Wizytę u p. Melanii wspominam bardzo dobrze!