dr n. med. Michał Bachanek

Pan doktor to człowiek z powołaniem, dzięki niemu i jego opiece powitałam na świecie mojego cudownego synka 🙂 Doktor wg mnie jest najlepszym ginekologiem w Warszawie i to że do niego trafiłam to najlepsze co mogło się wydarzyć, polecam z całego serca

Dr Bachanek prowadził dwie moje ciaże. Jest bardzo dobrym profesjonalnym lekarzem,a przy tym ciepłym i serdecznym człowiekiem. Polecam tego lekarza kazdej przyszłej mamie z czystym sumieniem :)

Dr Bachanek prowadził dwie moje ciaże.
Polecam tego lekarza kazdej przyszłej mamie z czystym sumieniem :)

Doktor Michał Bachanek - wspaniały człowiek, genialny lekarz! Dzięki szybkiej diagnozie i trafnej antybiotykoterapi Pan Doktor uratował życie mi i mojemu dziecku. Mimo, iż ciąża musiała być przerwana w 33 tygodniu po 6 tygodniach walki w szpitalu jesteśmy z synkiem w domu cali i zdrowi! Będziemy wdzięczni do końca życia Panu Doktorowi za opiekę i ciepłe słowo w trudnych chwilach. Każdej kobiecie, a w szczególności przyszłej mamie, serdecznie polecam opiekę Pana Doktora. Małgosia O. z mężem i Kubusiem

Doktor Michał Bachanek - wspaniały człowiek, genialny lekarz!
Małgosia O. z mężem i Kubusiem

Wspaniały lekarz, delikatny znający sie na swojej pracy prowadzenie ciąż wspominam cudownie.

Lekarz godny polecenia!!! Jest to moja pierwsza ciąża co wiąże się z ilością pytań zadawanych z mojej strony ;) Za każdym razem kiedy zadaje mu jakiekolwiek pytanie i opisuje swoje samopoczucie prowadzi ze mną rozmowę, zadaje dodatkowe pytania - nie zawsze jesteśmy w stanie powiedzieć wszystko, dla nas wydaje się to normalne a dla lekarza bardzo ważne przy stawianiu diagnozy. Któraś z Pań poniżej napisała, że nie miał dla niej czasu i cała wizyta nie przebiegała tak jak powinna, nie zgadzam się z tą opinią a wręcz przeciwnie. Lekarz zawsze ...

Lekarz godny polecenia!!!
Jest to moja pierwsza ciąża co wiąże się z ilością pytań zadawanych z mojej strony ;) Za każdym razem kiedy zadaje mu jakiekolwiek pytanie i opisuje swoje samopoczucie prowadzi ze mną rozmowę, zadaje dodatkowe pytania - nie zawsze jesteśmy w stanie powiedzieć wszystko, dla nas wydaje się to normalne a dla lekarza bardzo ważne przy stawianiu diagnozy. Któraś z Pań poniżej napisała, że nie miał dla niej czasu i cała wizyta nie przebiegała tak jak powinna, nie zgadzam się z tą opinią a wręcz przeciwnie. Lekarz zawsze ma dla mnie czas "o każdej porze dnia i nocy" mogę zadzwonić, a to bardzo ważne. Dodam, że to jest mój 2 lekarz prowadzący obecną ciążę, ponieważ poprzedni poprzedni był nastawiony raczej na zyski niż na opiekę. Dzień po wizycie u 1 lekarza trafiłam na oddział do Dr. Bachanka z zagrożeniem przedwczesnego porodu i na szczęście zajął się mną ten lekarz, bo niestety byli lekarze których na obchodzie nie interesował stan mojego zdrowia i samopoczucia oraz dolegliwości jakie miałam.
Krótko mówiąc polecam tego lekarza!!!
Miły, sympatyczny, delikatny i podchodzący do każdego przypadku indywidualnie.
POLECAM !!!!

Raczej nie polecam tego lekarza, to że jest miły i uprzejmy nie świadczy o jego kompetencji, z praktyki wiem, że jest wręcz odwrotnie, takim zochowaniem nadrabiają swoją niekompetencje. Moja pierwsza wizyta w 8 tyg. ciąży była ekspresowa, nawet mnie nie zbadał, a wywiadu praktycznie nie było. Akurat ta ciąża była moją 3,a z pierwszą miałam negatywne doświadczenia, więc nawet o nic nie spytał. Oczywiście opóznienie było ok 40 min., więc uważajcie dziewczyny traktuje nas powierzchownie, a nadrabia swoją uprzejmością. Uwierzcie kompetentni lekarze częściej bywają szorstcy, ale stawiają trafne diagnozy (przekonałam ...

Moja pierwsza wizyta w 8 tyg. ciąży była ekspresowa, nawet mnie nie zbadał, a wywiadu praktycznie nie było. Akurat ta ciąża była moją 3,a z pierwszą miałam negatywne doświadczenia, więc nawet o nic nie spytał. Oczywiście opóznienie było ok 40 min., więc uważajcie dziewczyny traktuje nas powierzchownie, a nadrabia swoją uprzejmością. Uwierzcie kompetentni lekarze częściej bywają szorstcy, ale stawiają trafne diagnozy (przekonałam się na własnej skórze)

Bardzo dobry ginekolog, godny polecenia!

Bardzo dobry ginekolog, godny polecenia!

Kardynalne błędy tego lekarza mało nie kosztowały zdrowia a nawet życia naszego dziecka. Mocno też skomplikowała się sprawa kolejnych dzieci z powodu wystąpienia konfliktu serologicznego.

Bardzo sympatyczny, rzeczowy i delikatny. Niestety spóźnia się nawet kilkadziesiąt! minut, przez co musi nadrabiać z czasem i ma mniej czasu dla pacjentki niż jest to potrzebne.

Świetny lekarz. pamieta co sie do niego mwilo nawet na po pierwszej wizycie. nigdy sie nie spieszy. tlumaczy jesli sie ma watpliwosci. Serdecznie poleam