dr Michał Baliś

Dziś miałam pierwsza wizytę, poszłam pełna obaw bałam się diagnozy. Pan Baliś wszystko wytłumaczył, zrobił usg, cytologię dodam ze badanie odbyło się bezboleśnie. Bardzo polecam wspaniały lekarza z wiedzą i dużym poczuciem humoru. Jeszcze napewno skorzystam.

Pan Doktor przez swoje nieuprzejme komentarze i docinki zepsuł nam cała radość z pierwszej wizyty (potwierdzenie ciąży) . Nie polecam!

NIE POLECAM!!! Nie polecam dr Balisia. Mialam torbiele endometrialne na jajnikach, poszlam do niego na konsultacje z polecenia (bylam umowiona z nim przez kogoś i miałam tylko dać mu znać,że już jestem). Usg mialam mieć robione w szpitalu na Wyspiańskiego, przedemną w kolejce były 2 pacjentki z oddzialu więc poszły jako pierwsze, gdy dr. Baliś je zbadał zapomniał, że ja też na niego czekam mimo, że byłam wcześniej u niego w gabinecie dać znać, że jestem. No ale dobra, pomyślałem, każdemu może się zdarzyć w nawale pracy.. Kiedy juz mu ...

NIE POLECAM!!!
Nie polecam dr Balisia. Mialam torbiele endometrialne na jajnikach, poszlam do niego na konsultacje z polecenia (bylam umowiona z nim przez kogoś i miałam tylko dać mu znać,że już jestem). Usg mialam mieć robione w szpitalu na Wyspiańskiego, przedemną w kolejce były 2 pacjentki z oddzialu więc poszły jako pierwsze, gdy dr. Baliś je zbadał zapomniał, że ja też na niego czekam mimo, że byłam wcześniej u niego w gabinecie dać znać, że jestem. No ale dobra, pomyślałem, każdemu może się zdarzyć w nawale pracy.. Kiedy juz mu sie przypomniałam zostalam zaproszona na usg. W trakcie usg cały czas przy nas stala pielegniarka i się na mnie patrzyła jak sie rozbieram i kiedy dr wykonywał badanie. Gdzie jakaś intymność? W trakcie usg okazało się, że torbieli nie można usunąć laparoskopowo, bo się zdaniem doktora rozleją (nie było w tym nic dziwnego bo słyszałam to też od innych ginekologow, jednak z czasem zrozumiałam, że to po prostu strach i nieumiejętność operowania tą metodą ponieważ byłam tak zoperowana bez żadnych komplikacji - oczywiście w innym szpitalu przez innego lekarza, do którego dalej chodze na kontrolę i go wszystkim polecan). Podczas badania zadawalam dr. pytania czy jest możliwość ze usuną mi całkem jajniki- uslyszlam ze "moze tak byc, trudno" z usmieszkiem na twarzy. Potem doktor żartował kiedy pytałam jak bedzie wyglądało ciecie podczas normalnej operacji a nie laparoskopowej pokazujac mi że bedzie mnie ciąl w okolicy tułowia. Dodam, że mam 23 lata, więc takie żartownie i lekceważenie młodej dziewczyny, która planuje kiedyś mieć dzieci i stanęła w obliczu naprawdę poważnej choroby jak na taki wiek jest niedopuszczalne. Nie muszę chyba dodawać że ze szpitala wybiegłam ze łzami w oczach. Tak więc z całego serca nie polecam doktora Balisia...

Doktor super miły, jego poczucie humoru zawsze rozladuje każdy stres na wizycie. Bardzo mądry i kompetentny facet. Prowadzić ciążę tylko u doktora :)

Dr Balis prowadzil moja ciaze od samego poczatku. Za kazdym razem delikatnie badal,odpowiadal na pytania dostawalam plyty i zdjecia z usg_swietna pamiatka! W szpitalu mialam bardzo dobra opieke i urodzilam zdrowego synka. Bardzo goraco polecam!!! Z tego co wiem teraz Pan Doktor jest ordynatorem w szpitalu na Wyspianskiego.Swietny lekarz.

Witam, ja bylam pacjentką doktora Balisia na początku tego roku kiedy znalazlam sie na jego oddziale w szpitalu z ciążą zagrożoną w 14 tyg., lekarz może nie robi odrazu wrażenia "milego", gdyż stanowczo podchodzi do pacjentki.Ale jest bardzo kompetentny, mówi jasno i otwarcie co dolega. Jeśli chodzi o badanie ginekologiczne muszę powiedzieć szczerze że jest bardzo delikatny.

Brak słów ... Nie polecam ....!!! Chodziłam około 3 tygodnie każda diagnoza byłą inna tu mam iść do szpitala lecz później znowu gdzie indziej ODRADZAM przy takim lekarzu to ja się na maraton prędzej przygotuje !

Dr prowadził całą moją ciążę, wizyty prywatne co 3 tyg, częste usg - niestety przed niedopatrzenia czy brak zaangażowania lekarza (sama nie wiem co gorsze) ja i dziecko zostaliśmy cudem uratowani w szpitalu - dzieciątko z infekcją, o wiele za małe jak na wiek płodowy, słabe, ja ze stanem rzucawkowym i ciśnieniem 200/160. Nie polecam lekarza żadnej ciężarnej!

Jestem pacjentką dr balisia od 3 lat, prowadził moją ciążę, przeprowadził poród. Bardzo sobie chwalę jego profesjonalizm i podejście do pacjentki.

doktor prowadził obie moje ciąże pomógł nam z mężem przejść trudne chwile podczas komplikacji za jesteśmy wdzięczni