dr n. med. Michał Banaś

Kardiolog

Witam, Po pierwszej wizycie u doktora pomyślałem „może ma gorszy dzień”, każdy ma przecież prawo. Za drugim razem gdzie po raz kolejny zostałem potraktowany przedmiotowo, brak jakiegokolwiek wywiadu czy nawet badania ciśnienia. Zdawkowe odpowiedzi na moje pytania typu „skąd mam wiedzieć co pana tam boli, jak pan chce możemy zrobić RTG albo USG”, zawód lekarza zmienia się w spełnianie zachcianek pajeta ?, jak bym wiedział co mi jest nie szukał bym odpowiedzi u „Specjalisty”. Po zwróceniu uwagi lekarzowi „jestem rozczarowanym pana postawą jako specjalisty” usłyszałem że „jest już 18 i ...

Witam,
Po pierwszej wizycie u doktora pomyślałem „może ma gorszy dzień”, każdy ma przecież prawo. Za drugim razem gdzie po raz kolejny zostałem potraktowany przedmiotowo, brak jakiegokolwiek wywiadu czy nawet badania ciśnienia. Zdawkowe odpowiedzi na moje pytania typu „skąd mam wiedzieć co pana tam boli, jak pan chce możemy zrobić RTG albo USG”, zawód lekarza zmienia się w spełnianie zachcianek pajeta ?, jak bym wiedział co mi jest nie szukał bym odpowiedzi u „Specjalisty”. Po zwróceniu uwagi lekarzowi „jestem rozczarowanym pana postawą jako specjalisty” usłyszałem że „jest już 18 i nie wie czego oczekiwałem”. Na koniec życzyliśmy sobie wszystkiego dobrego w nowym roku. Doktora wybrałem po przeczytaniu tak wielu pozytywnych opinii, nie wiem kto je pisał chyba rodzina doktora. Ja na szczęście straciłem tylko czas i trochę nerwów ponieważ mam wykupiony pakiet, jednak tym którzy płacą za każdą wizytę szczerze radzę wybrać kogoś innego co by unikali rozczarowania. Pacjenci którzy mają wykupiony pakiet mogą się wybrać by sprawdzić moją opinie, zachęcam. Podsumowywująca jestem sam sobie trochę winny bo kierując się opiniami nie dało mi do myślenia to że, można się umówić do doktora z dnia na dzień bo ma aż tyle wolnych terminów oraz to że jest jednocześnie Kardiologiem i Internistą co mogło by sugerować że nie cieszy się wielkim zainteresowaniem potencjalnych pacjentów.
Pozdrawiam,

bardzo fajny lekarz, kompetenty, wiele potrafi wytlumaczyc, cierpliwie wyslucha, myslalam, ze mam chorobe niedokrwienna, ale po trafnej diagnozie, dowiedzialam sie, ze to schorzenie gatrologiczne

Bardzo mily I konkretny facet, potrafi szybko postawic diagnoze I w wyjatkowo prosty spodob to wytlumaczyc