lekarz Michał Białek

2,6
2,2
2,2

Z lekarzami ortopedami mam do czynienia od ponad 20 lat z racji corocznych badań a ostatnio z powodu schorzeń kręgosłupa, lecz z postawą i podejściem do pacjenta jakie prezentuje dr. Michał Benedykt Białek spotkałem się pierwszy raz. Poświęcony czas pacjentowi, diagnoza oraz prowadzenie w trakcie leczenia kręgozmyku zasługują na uznanie i rozgłos tym bardziej że oparte było o NFZ. Rzetelny nazywający rzeczy po imieniu czy się komuś to podoba czy nie wykonujący swoją pracę. Stara się "naprawić" pacjenta dostępnymi metodami. Trzykrotnie odwiedzałem gabinet ów lekarza za każdym razem zwiększając zaufanie do niego ( a jestem nieufnym weteranem wojskowym) i obdarzając go coraz to większym szacunkiem. Życzył bym sobie choć w połowie takich lekarzy.

Osobiście jestem bardzo zadowolona z Pana doktora gdyby nie on i jego szybka reakcja jeździłabym na wózku.

listopad Bytom operacja odbarczenia kręgosłupa przeprowadzona sprawnie bez komplikacji faktycznie kontakt z lekarzem szybki i krótki ale za to konkretny patrząc na pozostałych lekarzy - to wszyscy są "zagonieni" do wg mnie niepotrzebnych dodatkowych papierkowych zajęć drobne informacje a zwłaszcza podstawowe powinny być w zakresie pielęgniarek, przecież też są specjalistkami - zawsze mogą podpytać lekarza prowadzącego oddział pod "okiem" p. Pieniążka oraz cały zespół na pewno dobrze wpłynie na kompetencje p. Michała ogólnie polecam

listopad Bytom
operacja odbarczenia kręgosłupa przeprowadzona sprawnie bez komplikacji
faktycznie kontakt z lekarzem szybki i krótki ale za to konkretny
ogólnie polecam

Masakra nie polecam tego lekarza nikomu unika kontaktów z pacjentem nie rozwiązuje problemu tylko wysyła z iżby przyjęć do domu i każe czekać na telefon ze szpitala w sprawie zabiegu oczywiście nigdy się nie doczekacie się telefonu ani już nie uzyskanie żadnej informacji od tego lekarza podejmuje decyzję takie żeby cię tylko spławić i tyle nawet nie godny polecenia wrogowi unikaj go jeżeli możesz i odrazu szukaj innego specjalisty

Nigdy nie spotkałem się z tak nieuprzejmym lekarzem, arogancki i chamski jak by posadził go ktoś tam karę. ZERO jakiegokolwiek zainteresowania, szczerze to ciężko ocenić jego kompetencje bo bawet nie podjął żadnej próby badania to dużo powiedziane, bo nawet nie spojrzał na nogę z urazem. Co za człowiek, masakra.

Lekarz nieuprzejmy, lekceważy pacjenta, "dyżuruje"za karę. Słaba wiedza, diagnoza oczywiście błędna albo raczej jej brak. Na szczęście już trafiłam pod opiekę dobrego ortopedy. Nie polecam.

Nie polecam. Niegrzeczny, nie raczył spojrzeć na pękniętą szynę gipsową u dziecka. Mimo, iż po wcześniejszym kontakcie z oddziałem kazano nam przyjechać Pan dr stwierdził, że z zasady tego nie wymieniają. Nawet nie spojrzał na rękę. Dodam iż mieszkamy ponad 70km od Piekar.

Fatalny lekarz. Zupełnie nie zainteresowany losem pacjenta. Traktuje wszystkich jakby go zmuszali do pracy z pacjentami a on tego nie chciał. Nie udziela żadnych rzeczowych informacji. Unika kontaktu z pacjentami. Nie interesuje go los pacjenta. Uważa, że pacjent w szpitalu ma cierpieć, a on nie jest od tego aby pacjentowi pomóc zwalczyć ból. Możnaby go określić samymi niewybrednymi słowami.

Witam,nie polecam tego Pana ma bardzo olewacki i arogancki stosunek do pacjentow. Nie rzeczowy i ptrafi pacjentowi opowiadac takie bzdury,ze dziwie sie jak on skonczyl medycyne.

Zdecydowanie nie polecam. Na wizycie kontrolnej, trzy tygodnie po skręceniu kolana nie wykrył u mnie zerwanego ACL,stwierdził stabilne kolano i że wszystko będzie dobrze. W czasie wizyty bardziej zajmował się pokazywaniem zdjęć swoich dzieci asystującej pielęgniarce niż mną. Po około 2 miesiącach u innego lekarza na prywatnej wizycie okazało się, że kolano nie jest stabilne.Tam odrazu dostałem artro a teraz czekam na rekonstrukcję. Omijajcie tego pana z daleka, ja przez niego straciłem dużo czasu w leczeniu