lekarz Michał Białożyt

Urolog

To opinia po pierwszej wizycie. Kompetencja,rzetelność. Dokładne badanie. Pacjent traktowany bardzo przyjażnie, objaśnia jak interpretować wyniki badań. Słucha pacjenta.Stara się możliwie ograniczać stres.To lekarz z powołania. Szczerze polecam.

Super specjalista fachowość, wiedza , kultura po wizycie i zastosowanym leczeniu bardzo mi pomógł w leczeniu zapalenia prostaty. Polecam tego lekarza

Doktor Michał Białożyt to najlepszy urolog u jakiego byłam. Zlecił mi odpowiednie badania, wszystko omówił, wyjaśnił. Jest bardzo profesjonalny, ma fachową wiedzę i świetne podejście do pacjenta. Od paru lat chodzę do Pana doktora i jestem bardzo zadowolona. Szczerze polecam doktora Białożyta.

Jest bardzo profesjonalny, ma fachową wiedzę i świetne podejście do pacjenta.
Od paru lat chodzę do Pana doktora i jestem bardzo zadowolona.
Szczerze polecam doktora Białożyta.

Polecam Pana Doktora Wspaniały lekarz z super podejściem do pacjenta. Wszystko wytłumaczy spokojnie i dokładnie. Poświęca wystarczająco czasu swoim pacjentom. Polecam i dziękuję.

Cudowny człowiek. Brakuje mi słów żeby określić jak oddany jest swojej pracy Pan dr Białożyt. Duża troska o pacjenta, niezwykła uprzejmość. Wybitny specjalista. Dziękuję Panie dr za wszystko.

Wybitny specjalista.
Dziękuję Panie dr za wszystko.

Wspaniały lekarz z super podejściem do pacjenta. Wszystko wytłumaczy tak po ludzku. Poświęca dużo czasu swoim pacjentom. Polecam i dziękuję.

Polecam Pana Doktora młody lekarz ale z powolaniem naprawdę spotkać takiego lekarza w naszej służbie zdrowia jak PAN Doktor Bialożyt to naprawdę wielki zaszczyt polecam

na pierwszej wizycie (było to jakiś czas temu) byłam zaskoczona, że ten "syneczek" za biurkiem ma mnie leczyć - z biegiem czasu okazało się , że jest to całkiem fajny, rzetelny, kompetentny lekarz - daje poczucie bezpieczeństwa (co niestety nie jest zbyt powszechne w służbie zdrowia o czym mogłam przekonać się na własnej osobie) -pacjent nie czuje się jak "zło konieczne" które przylazło i marudzi dlatego polecam

lekarz z powołania, przyjazny pacjentowi, kompetentny, uprzejmy, słuchajacy ncierpliwie pacjenta, tłumaczacy chorobę i jej leczenie, godny polecenia.

Bardzo kompetentny i rzetelny lekarz.Wzbudza zaufanie,dobry dobór leków dla mojego ojca.Cierpliwy,fachowy,polecam wszystkim.Rozpoczynamy dopiero leczenie ,ale napewno lekarza nie zmienię.Młody wiek nie ma nic do rzeczy.Właśnie młodzi lekarze mają więcej szacunku dla pacjentów niż niektóre zmanierowane stare medeczne wygi.Wiem coś o tym stale wożąc rodziców po lekarzach.