lekarz Michał Bielecki

Nie polecam. Lekarz , który przyjmuje prywatnie i nie poświęcił nawet 5 minut na wyjaśnienie metod leczenia. Dostałam skierowanie na operację metoda stosowana w ubiegłym wieku. Pacjenci przyjmowani na ilość, szybko, obcesowo.

Polecam! Fachowa wiedza i wieloletnie doświadczenie w połączeniu z ludzkim, a nie przedmiotowym podejściem do pacjenta i jego problemu, decyduje o tak pozytywnej mojej opinii.

Dziękuję doktorze. Tego lekarza mogę polecić każdemu. Swoje dłonie powierzyłam w jego ręce i ból ustąpił. Człowiek o wysokiej kulturze osobistej, dobry specjalista. Operował mi obydwie dłonie i przywrócił sprawność . Dziękuję.

Super lekarz, polecam. Mając dotychczasowe doświadczenie /z wizyt u innych ortopedów i lekarzy/ nawet nie przypuszczałem, że są jeszcze lekarze spełniający oczekiwanie pacjenta co do udzielanej pomocy /poświęcony czas, profesjonalny sposób podejścia/

Zero zainteresowania, byle odklepac i wyjść. Sam lekarz powiedział że nie bedzie doszukiwać sie przyczyny i odesłanie do innego specjalisty, który wcześniej skierował mnie do poradni ortopedycznej. Zerwo wywiadu..... I zainteresowania pacjentem. NIE POLECAM!!!!!

Bardzo dobry lekarz i człowiek.Spokojny i zrównoważony.U mnie podjął się reoperacji (po ortopedzie dr nauk med) i z ręką jest coraz lepiej.Za udany zabieg bardzo dziękuję i polecam dr Bieleckiego :-)

kompetecji jak dla mnie brak. Byłam z synem (6lat) skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu (płaskostopie, odstajace łopatki) dr. Bielecki kazał rozebrac sie synowi przejsc 2 razy w zdłuż gabinetu poczym ubrac. jak zapytałam co zobaczył to odopwiedział płaskostopie jest i krzywe łopatki. Zadajac kolejne pytania co zrobic z płaskostopiem mowi ze teraz juz tego sie nie leczy moge mu kupic wkladki ale to bez sensu bo ma buty profilowane... a co do łopatek powiedział ze mam trzymac dziecko przy scianie z wyprostowanym kregosłupem na pytanie jak długo odpowiedział czym dłuzej tym lepiej. to wszystko wiedziałam juz od mojego lekarza pierwszego kontaktu który jeszcze zalecił dziecku zajecia korekcyjne w szkole. A pan Dr. obejrzał mojego syna w 2 min i nie zalecił niczego

Pan dr Michał Bilecki jest fantastycznym lekarzem i specjalistą,jest konkretny i bardzo dobry.Godny polecenia.Oddany pacjentowi.Dziękuję za za udany zabieg .

Pan dr Michał Bielecki mysle ze jest dość dobrym lekarzem polecam byłem jego pacjetem i wiem co pisze

Profesjonalne lecz zarazem bardzo serdeczne podejście do pacjenta. Doktor wykonywał u mnie zabieg ortopedyczny - wszystko odbyło się bez komplikacji. Podczas zabiegu opanowany, spokojny oraz miły. Pacjentów traktuje podmiotowo, a nie przedmiotowo. Wielka piątka z plusem, polecam doktora Bieleckiego.