lekarz Michał Brzozowski

Neurochirurg

Pan DR . Michał Brzozowski uratowal życie mojemu mężowi za co bardzo mu dziękuje . Jest to człowiek któremu można zaufać tak jak w przypadku mojego męża gdzie stan był krytyczny , po trzech operacjach mózgu i po pół roku mój mąż jest w bardzo dobrym stanie ,poznaje rodzinę ,rozumie co do niego mówimy jezdzi na wózku .PANIE DOKTORZE JEST PAN WSPANIAŁYM CZŁOWIEKIEM ODDANYM LEKARZEM SWOIM PACJĘTOM Stanisław Wołkowicz

pan doktor Brzozowski to chodząca wyrocznia. Wyrwał moją miesięczną córeczkę z ramion śmierci. Będę mu wdzięczna do końca życia. Polecam bo jest lekarzem z powołania i z ogromnym talentem.

z doktorem miałem przyjemność nie raz a to z powodu mego tętniaka. Uważam że jest dobrym doktorem. Niestety ostatnio chyba zapomniał o mnie gdyż idzie rok jak czekam na wypis i wyniki badań ze szpitala. Niestety nie mogę sie dodzwonić a nawet jak jakoś dojadę do tego Lublina to zazwyczaj go nie ma. Brak mi jakoś energii i sił by cały czas dopominać się o swoje. mały minusik. :\

mały minusik. :\

Byłam operowana przez p. doktora Brzozowskiego dwukrotnie (obydwie operacje kręgosłupa, każda innego odcinka). Jest naprawdę lekarzem z powołania do tego obdarowanym niezwykłym darem w swojej specjalności. Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza każdemu, kogo dotknęła choroba z zakresu neurochirurgii. Dziękuję serdecznie panie doktorze za pomyślnie przeprowadzone operacje i opiekę, jak również przy tej okazji całemu personelowi oddziału neurochirurgii PSK 4.

Moja siostra Anna bardzo ciężko zachorowała. Miała w głowie dwa tętniaki, operował ją dr Michał Brzozowski. Operacja przebiegła pomyślnie. Po raz pierwszy w życiu spotkałam się z takim lekarzem, tzn. miłym, sympatycznym, rzeczowym i opiekuńczym. Serdecznie dziękuję doktorowi i całemu personelowi medycznemu za uratowanie życia mojej siostrze. Wdzięczna rodzina z Chełma.

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Lublin"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie
Radziwiłłowska 5