dr Michał Ciebieradr Michał Ciebiera - zdjęcie profilowe

dr Michał Ciebiera

Radiolog, Ginekolog

Miejsce zatrudnienia: I Klinika Położnictwa i Ginekologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego, Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Prof. W. Orłowskiego CMKP, ul. Czerniakowska 231, Warszawa, jest to ośrodek ginekologiczno-położniczy o najwyższym stopniu referencyjności. Ośrodek ten zajmuje się najbardziej skomplikowanymi przypadkami z zakresu położnictwa, perinatologii, ginekologii i diagnostyki obrazowej.

Jako jeden z pierwszych polskich lekarzy odbył staż z zakresu peri...

Wspaniały lekarz. Wykonuje wszystkie ważne badania. Świetnie prowadzi ciążę. Naprawdę polecam. Dobrze wszystko objaśnia na usg i odpowiada na pytania. Sam z siebie udziela informacji. Jako jego pacjentka czuje się zaopiekowana i naprawde spokojna. Wizyty sympatyczne. Nigdy nie czuć jakiegoś złego podejścia zmęczenia czy pośpiechu. Można mu zaufać. Niedługo poród :)

Myślę,że Pan dr.nienawidzi swojej pracy i swoich pacjentek,a to jak wiadomo skresla go jako dobrego lekarza.Jest arogancki,bezczelny,jego wiedza pozostawia wiele do życzenia.Myślę że ktoś powinien wsadzić mu bombę w d....i podpalić,wtedy może zrozumiał by choć w kilku malutkich procentach kobietę rodzącą.Panie dr!Proponuję zmianę zawodu!

Najgorszy lekarz, jakiego spotkałam. Nieuprzejmy, zadufany w sobie, traktuje pacjenta "z góry". Dodatkowo, brakuje mu umiejętności i wiedzy w wykonywaniu USG. Nie rozpoznał u mojego dziecka wady serca, którą na szczęście zauważył inny doktor umożliwiając w porę reakcję i leczenie. NIE POLECAM, szczególnie do trudnych przypadków.

Pan Doktor jest bardzo sympatyczny, kontaktowy. Uważnie wysłuchał powodu wizyty, nie spieszył się z niczym. Wszystko również dokładnie wytłumaczył. Trochę pożartował :) Jak najbardziej polecam!

Szczerze polecam.Pan doktor barszo miły,delikatny i kompetentny.Udziela zawsze szczegółowych wyjaśnień.

Wszystko super, świetna Rozluzniajaca atmosfera, wszystko wyjasnione, dr nie spieszy się, jak najbardziej polecam!