dr n. med. Michał Elwertowski

USG

Doktor Elwertowski to najlepszy specjalista od USG w Polsce. Od kilku lat jesteśmy pacjentkami doktora a jego nazwisko zostało nam polecone przez onkologa, który powiedział, że jeżeli nawet tomografia nie da dokładnej odpowiedzi i diagnozy to doktor Elwertowski ją zapewne zna. Miał rację! W gabinecie zawsze dokładnie sprawdza co dzieję się na monitorze sprzętu, jest bardzo daleki od straszenia pacjenta diagnozami. Nigdy się nie zastanawia- poprostu wie. Być może dla niektórych pacjentów może sprawiać wrażenie niedostępnego ale to poprostu kwestia skupienia podczas badania. Jeśli mamy jakieś wątpliwości jako pacjenci to warto poprostu zapytać, doktor odpowie w swoim stylu :) to taki trochę nasz polski Doktor House. Polecamy jako pacjentki z niezliczoną ilością guzów, torbieli i naczyniaków itp. Warto zaufać! Dziękujemy- pacjentki z Radomia

Okazuje się,że tylko dobre opinie pozostają, a te negatywne i nawet niedotyczące kompetencji tylko zachowania lekarza podczas badania są usuwane. Po co więc ten ranking kiedy" prawda kole w oczy",przecież zachowanie lekarza też jest istotne nawet bardzo.Uważam,że nawet po usunięciu niekorzystnej opinii poczta "pantoflowa"zrobi swoje,a zwykłe przeprosiny załatwiłyby sprawę. pozdrawiam

pozdrawiam

Bylam u niego ponad 15 lat temu i do dzis jestem bardzo wdzieczna za podpowiedz i wciaz pamietam jego uprzejmosc, zyczliwosc i profesjonalizm. Powiedziano mi, ze jest najlepszy w Warszawie, moja lekarka kazala mi isc do niego. Zycze mu wszystkiego najlepszego :)

Polecam! najlepszy specjalista na rynku. Człowiek który potrafi zobaczyc na usg czego inni nie widza na tomografii. Potrafi doradzić i skierowac do odpowiedniego specjalisty jesli oczywiście jest potrzeba. Jesli chodzi o USG -nie ma lepszego lekarza w Polsce. Godny zaufania, uprzejmy człowiek.

lekarz godny polecenia na 200 % - moja rodzina bada się u niego od ponad 30 lat - zawsze trafna diagnoza pozwoliła dalej prowadzić leczenie u stosownego specjalisty

Dr Elwertowski to super specjalista w dziedzinie USG. Ja i moi bliscy korzystamy z usług doktora od prawie 30 lat. Jeśli miał wątpliwości to zawsze dobrze pokierował, aby upewnić się w diagnozie. Wiem że jest niekwestionowanym autorytetem, także dla innych specjalistów od USG. Polecam !!!

Polecam !!!

Od lat korzystam z pomocy Doktora Elwartowskiego i dzięki Niemu uniknęłam nie tylko poważnych perypetii zdrowotnych, ale i niepotrzebnego biegania po lubiących kieszeń pacjenta ,,specjalistach". Dr Elwartowski uczciwie mówi, co się dzieje, kiedy trzeba, kieruje na biopsję, a kiedy sprawa jest mniej poważna i przejściowa, doradzi, jak sobie poradzić, nie dając się przy tym zadręczyć służbie zdrowia. Bardzo Go lubię, szanuję i polegam na Jego opinii, z dobrym skutkiem. Ma też wielką zaletę - poczucie humoru, co sprawia, że zaniepokojonemu sobą pacjentowi od razu lepiej.

Dr Elwertowski to najlepszy specjalista od usg.Ja jak i cała moja rodzina/było trochę nieszczęść chorobowych/ korzystamy od lat z usług dr.Zawsze była to fachowa i dokładna diagnoza.Szkalowanie tak dobrego specjalisty to już nic innego jak zawiść i pazerność konkurencji,bo są różni specjaliści a większość na kasę do niczego.Naprawdę z czystym sumieniem mogę polecić tego dr.JEST NAJLEPSZY

Arogancki. Nie wyjaśni. Gabinet brudny. Lekarz w przepoconej koszuli w stroju cywilnym, bez fartucha! Niestety, mimo dobrej woli trudno powiedzieć o nim coś dobrego. Minął się z powołaniem. Zostawiam pacjenta samego z jego obawami, ociągając się, półgębkiem coś tam mamrocze o diagnozie. Generalnie - z daleka pachnie tym, że chodzi tu O KASĘ, nie o leczenie ludzi. Omijajcie dr Elwertowskiego, on funkcjonuje tylko na podstawie opinii z dawnych czasów, kiedy może i medycynie się poświęcał.

Lekarz z bardzo dużym doświadczeniem i nie "rutyniarz".

Lekarz z bardzo dużym doświadczeniem i nie "rutyniarz".