lekarz Michał Erdmann

Bardzo dobry lekarz przez 20 lat byłam jego pacjentką, sumienny,kompetentny,lekarz z dużą wiedzą,bardzo miła i ciepła osoba,zawsze czasowo dysponentna,informujaca precyzyjnie o stanie pacjenta.

Z całego serca polecam Pana doktora. Prowadzenie ciąży, leczenie wszystko na najwyższym poziomie. Zawsze dostaje tyle informacji ile potrzebuje, badanie wykonane bezboleśnie, kompetentny lekarz, zawsze odpowiada szczegółowo na zadane pytania i wyjaśnia to czego nie rozumiem.

Z całego serca polecam Pana doktora.
Prowadzenie ciąży, leczenie wszystko na najwyższym poziomie.

Świetny specjalista.. Prowadził moja ciąże, konkretny, rzeczowy. Na spokojnie wszystko tłumaczy. Owszem na jego wizycie nie będzie rozczulania jednak ja uważam że jak idziemy do specjalisty to po konkretną poradę i pomoc. To zawsze otrzymamy od Pana Doktora. Plus również za punktualność - nigdy nie musiałam czekać

Plus również za punktualność - nigdy nie musiałam czekać

Lekarz nie kompetentny. Prowadził cała ciąże, niby wszystko ok. Podawał 3 terminy porodu. Dziecko nie żyje. Nie polecam lekarza.

Polecam doktora Erdmana. To doskonaly specjalista. Prowadzil moja ciąże od początku i zawsze wychodzilam z jego gabinetu zadowolona. Moge polecic tego specjaliste!

A ja polecam wizytę u Pana doktora. w spokoju wytłumaczył mi przyczynę moich dolegliwości. Ze zrozumieniem odpowiadał na moje pytania i wątpliwości.

A ja polecam wizytę u Pana doktora.
w spokoju wytłumaczył mi przyczynę moich dolegliwości.
Ze zrozumieniem odpowiadał na moje pytania i wątpliwości.

Bardzo dobry lekarz .. teraz jestem w 38 tc a doktor Erdmann moja ciąże prowadzi od 20 tc .. Jestem w 100% zadowolona, moze wydawać sie ze poświęca malo czasu ale trzeba miec do tego lekarza także odpowiednie podejscie .. ja na 1 wizycie odniosłam wrazenie ze mnie ignoruje wiec na 2 ja przejęłam inicjatywe i to mu sie chyba spodobało bo ostatnia wizyta trwała 20 min tak lekarz sie rozgadał i wyjasnił mi wszytsko :) Miałam także problem z pierą, podczas wizyty lekarz juz zadzwonił do specjalisty i sam ...

Miałam także problem z pierą, podczas wizyty lekarz juz zadzwonił do specjalisty i sam umówił mnie na wizyte bym nie biegała po lakarzach .. To lekarz załatwił mi szkołe rodzenia i wszystko czego w konkretnym momencie potrzebowałam lub po prostu chciałam :)
Super lekarz ..!! Jeszcze jeden maluszek sie nie urodził a ja juz planuje mieć następnego i napewno wybiore doktora Erdmanna :)

Moim zdaniem dr Erdmann jest dobrym specjalistą. Prowadzi moją ciążę i nie mam zamiaru zmieniać ginekologa aż do rozwiązania. Nie odniosłam wrażenia, aby kobiety w ciąży go odpychały. Wydaje mi się, że negatywne opinie na jego temat wynikają głownie z tego że nie jest rozgadanym wesołkiem i faktycznie przewrażliwione w ciąży kobiety mogą się poczuć trochę ignorowane. Nie opowiada, nie zachwyca się, po prostu nie okazuje emocji, jednak na zadane pytania odpowiada i jestem przekonana, że gdyby pojawił się problem, zrobi co w jego mocy by go rozwiązać. Więc jeśli oczekujecie od lekarza długich rozmów, słów otuchy i nieznikającego z twarzy uśmiechu, to poszukajcie kogoś innego. Kobiety mniej wymagające takiego zainteresowania będą z dr Erdmanna zadowolone.

lekarz którego pamietam z lat tz.komuny i choć mineło prawie 30 lat on nadal leczy z tym przenikliwym spojrzeniem ,oschłymi wypowiedziami.Wizyta na NFZ ale z konieczności wykonania rozmazu.Traktowanie kobiet jako zło konieczne.Czy ktoś sie zapytał dlaczego nikt nie przychodzi do niego nawe na tz.wizytę na NFZ?? Nie polecam tego lekarza

Dodatkowy komentarz zbędny wystarczy spojrzeć na punkty, jednak może opinia wyszłaby inna gdyby wizyta była prywatn?