Michał Frybes

Endokrynolog, Internista

Świetny lekarz, specjalista, fajne podejście do pacjenta, cierpliwy, troskliwy, oddany pacjentowi a do tego bardzo skromny i delikatny. Wszystko na wysokim poziomie.

Najlepszy lekarz u jakiego byłam. Polecam każdemu zwłaszcza jako endokrynologa. Do Pana doktora zgłosiłam się z niedoczynnością tarczycy wykrytą w ciąży. Jestem jego pacjentką do dziś.

Świetny lekarz, specjalista, fajne podejście do pacjenta. Poświęca tyle czasu ile potrzeba w danej, konkretnej sytuacji. Przejrzyście tłumaczy co się dzieje z Twoim zdrowiem. Gorąco polecam dr Frybesa.

Wszystko na wysokim poziomie.Więcej takich lekarzy , a nasza służba zdrowia przestanie kuleć.

Wspanialy lekarz ale i czlowiek. Uprzejmy, odczuwa sie ze troszczy sie o pacjenta, stawia dobre diagnozy, bardzo dobrez radzi, nie tylko w dziedzinie ednokrynologii. Lecze sie juz u Niego kilka lat, do niego na wizyty chodzi sie z przyjemnoscia, nigdy nie lekcewazy opinii pacjenta. Bardzo polecam, mimo ze przez to jeszcze trudniej bedzie sie do niego dostac.

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Warszawa"?

Przychodnia Lekarska
Płocka 49