dr n. med. Michał Gałecki

Psychiatra

2,9

Miałam pròby samobòjcze waliło sie wszystko I w pracy I w domu z tygodnia na tydzień było tyko gorzej poszłam byłam u kresu sił psychicznych zostałam cierpliwie wysłuchana dostałam wsparcie psychiczne ktòrego tak bardzo potrzebowałam I oczywiscie leki pomagające w miare normalnie funkcjonować powolutku zaczynam zyć systematycznie chodze do doktora na konsultacje wspaniały doktor wspaniały człowiek

Lekarz skoncentrowany na pieniądzach. Nie wysłucha i nie pomoże. Brak diagnostyki. Nieuprzejmy, oceniający.

Ciągłe odwoływanie wizyt z powodu choroby mizerne leczenie............................................................................................................

Lekarz godny polecenia. Fachowa pomoc, duże doświadczenie, świetny kontakt z pacjentem. Oby takich lekarzy było więcej.

niekompetentny,droga zapalcilem nic nie dalo jako wiadomo po szkole wojskowej to lose lecyczyc ham gbur i drogo za kilka minut

Niezwykle uprzejmy, taktowny, wzbudzający zafanie lekarz.

Niezwykle uprzejmy, taktowny, wzbudzający zafanie lekarz.

nie kompetentny typowy orzecznik zus-u nie budzacy zaufania

nie kompetentny typowy orzecznik zus-u nie budzacy zaufania

Każda wizyta przynosi ulgę. Lekarz stwierdził depresję będącą wynikiem choroby alkoholowej mojego męża. Rozmowy uświadamiające problem rodziny pomagają bardziej niż leki.

Wzbudzający zaufanie, uprzejmy i kompetentny lekarz.

Wzbudzający zaufanie, uprzejmy i kompetentny lekarz.

Myślałam że wielokrotne wizyty, które nie były tanie doprowadzą mnie do jakiego takiego stanu. Jakież było moje rozczarowanie, takie jak nota.